Dantų implantacijos kaina: kas tam turi didžiausią poveikį?

Nors dantų implantai yra pasirenkami vis dažniau, tačiau neretai keliamas klausimas, kiek tai gali kainuoti. Dantų implantacijos kaina priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių, todėl tikslią kainą pasakys tik specialistai, tačiau galima įvardinti keletą pagrindinių veiksnių, kurie turi tam įtakos. Taigi, nuo ko priklausys tokio dantų atkūrimo kaina?

Implantų gamintojas ir dantų karūnėlių tipas

Implantus šiuo metu siūlo ne taip ir mažai įvairių skirtingų gamintojų, todėl galima pasidomėti, kokia yra skirtingų implantų rūšių kaina. Dauguma odontologijos klinikų savo internetinėse svetainėse pateikia informaciją, kokių gamintojų implantai yra naudojami atkuriant dantis, ir taip pat nurodo preliminarias implantacijos kainas. Taip pat dantų implantacijos kaina priklausys ir nuo to, kokio tipo dantų karūnėles nuspręsite pasirinkti – jos gali būti gaminamos iš metalo keramikos arba iš cirkonio oksido keramikos. Pastaroji pasirinkimo galimybė yra brangesnė, tačiau tuomet, jei implantuojami priekiniai dantys, visada siekiama, kad jie atrodytų kuo natūraliau, ir šis pasirinkimas gali būti kur kas palankesnis.

Ar reikės papildomų procedūrų?

Jei pacientas nori atstatyti tuos dantis, kuriuos prarado ganėtinai seniai (prieš metus ar dar seniau), tokiu atveju gali prireikti ir tam tikrų papildomų procedūrų, kurios lems didesnę dantų implantacijos kainą. Pavyzdžiui, jei bus reikalingos kaulo priauginimo ar sinusų pakėlimo procedūros, natūralu, kad dantų implantacijos kaina išaugs, todėl pasikonsultavę su specialistais galėsite sužinoti, ar dantų implantavimas gali būti atliekamas iš karto, ar pirmiausia reikės atlikti kitas procedūras.

Klinikų nustatyti įkainiai

Be jokios abejonės, dantų implantacijos kaina taip pat priklauso ir nuo to, kokius įkainius yra nustačiusi konkreti klinika. Įvairių odontologijos klinikų nustatyti įkainiai gali labai varijuoti, tad galite apsilankyti jų internetinėse svetainėse, ir galėsite sužinoti, kiek kainuos dantų implantavimas. Dažniausiai klinikų nustatyti įkainiai priklauso nuo to, kokioje vietoje yra įsikūrusi klinika, kokia įranga joje naudojama, kokia yra klinikoje dirbančių specialistų darbo patirtis, ir t.t.

Nors dantų implantacijos kaina tampa itin svarbiu kriterijumi renkantis tinkamiausią odontologijos kliniką, tačiau tikrai nereikėtų tuo apsiriboti. Kur kas svarbiau tai, kad klinikoje atliekamas dantų implantavimas būtų tikrai kokybiškas, todėl pirmiausia galite pasidomėti pacientų atsiliepimais, ir taip pat palanku pasidomėti, kokių gamintojų dantų implantai yra sulaukę pačių geriausių įvertinimų. Tai padės jums kur kas paprasčiau apsispręsti, kokią odontologijos kliniką vertėtų pasirinkti, ir netrukus galėsite užsiregistruoti konsultacijai dėl dantų implantavimo.

Daugiau informacijos : https://www.protezavimas-implantavimas.lt/lt

1 comment on “Dantų implantacijos kaina: kas tam turi didžiausią poveikį?

  1. Teko implantuotis dantį Vilniuje džiugu kad turime gerų odontologijos specialistų, na o kaina tai jau kitas reikalas. Aišku nereik norėti už kokybišką darbą nedaug mokėti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>