Domus galerija – įkvėpimas jūsų namams

Namai – mūsų tvirtovė, kuri turi būti ne tik saugi, šilta, bet ir graži. Virtuvės baldai, svetainė, miegamasis, vaikų, vonios kambariai šiandien įgauna vis ryškesnius atspalvius. Interjero dizainas žmogui buvo svarbus visais laikais, tiesa, senovėje būdavo pasiliekama prie tradicinių, tam kraštui būdingų sprendimų, tuo tarpu šiandien viso pasaulio interjero stilistika yra žinoma ir savo namus galime įsirengti kaip tik norime. Vienas didžiausių Lietuvoje specializuotas baldų ir interjero centras Domus galerija puikiai tiks norintiems ne tik įsigyti aukštos kokybės baldų, bet ir pasisemti interjero idėjų. Galerijai svarbu, kad klientams būtų atskleistos naujausios būsto mados tendencijos, kad Lietuvos rinką pasiektų geriausių baldų gamintojų bei interjero dizaino meistrų darbai. Be viso to galerija siūlo puikias konferencijų sales, erdvę saviraiškai bei konferencijoms. Daugybė baldų salonų, parodų, meno galerijos, šviestuvų salonai ir daugybė kitų erdvių kurias verta pamatyti.

Baldai ir dizainasŽvilgtelėkime į Domus galerijos teikiamas paslaugas. Čia apsilankę rasite bankus, restoranus, konferencijų sales. Daugybė galerijų bei salonų – tikras rojus tiek interjero dizaino profesionalams, tiek tiesiog norintiems jaukiai įsirengti būstą. Plačiau apžvelkime baldų salonus. Jeigu jus domina virtuvės baldai bei įranga, čia jūsų laukia „Ąžuolo namai“, itališkų baldų salonas „Casa Bella“, virtuvės studija „Inhaus“, „Velvet Gallery“ bei kitos galerijos, kur be abejonės rasite idėjų, kaip įsirengti tokią virtuvę, apie kurią visada svajojote. Virtuvės baldų tendencijos šiandien pačios įvairiausios. Jeigu anksčiau lietuviai pirmenybę teikdavo klasikiniam virtuvės stiliui ar modernui, tai šiandien pirmenybė teikiama šiaurietiškam, skandinaviškam stiliui. Subtilus minimalizmas, stilistinis jausmas, sukuriamas spalvingomis stiliaus detalėmis – būtent tai, ko iš interjero dažnai trokšta šiuolaikinis žmogus. Virtuvinius stalus vis dažniau pakeičia baro tipo stalai su aukštomis kėdėmis. Labai populiarūs tampa plikos sienos, atvirų plytų, nedažyto tinko akcentai. Paprasti žali augalai taip pat viena iš dažnesnių detalių. Kadangi šiandien virtuvė ir valgomasis dažniausiai dalinasi viena erdve, nėra prasmės virtuvės apkrauti dideliais stalais ir griozdiškomis kėdėmis, ypač kai toje pačioje erdvėje yra svetainė ir valgomojo stalas.

Edita su savo vytu Eriku naują būstą įsigijo visai neseniai ir išties džiaugiasi visus interjero sprendimus priėmę būtent su Domus galerijos patarimais. „Tai viena, didelė, graži erdvė, po kurios stogu slepiasi ne tik virtuvės baldai ar svetainės atributai, bet ir tai, ko visada norėjome savo namuose – jaukumas, modernas, kokybė, didelė įvairovė“, – apie Domus galeriją gerų žodžių negailėjo Edita.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>