Kreditinės kortelės Lietuvoje

Kredito kortelės yra populiari mokėjimo priemonė, kuri suteikia vartotojams galimybę pirkti prekes ir paslaugas suteiktu kreditu iš banko ar kredito bendrovės.

Renkantis kredito kortelę svarbiausia atsižvelgti į šiuos aspektus. Kredito limitas – tai yra maksimali suma, kurią galite išleisti su turima kredito kortele, visada matysite savo kredito limitą. Taip pat labai svarbu yra palūkanų dydis, kurį turėsite mokėti, nes naudojatės suteiktais pinigais. Prieš pateikiant prašymą dėl kortelės gavimo pasidomėkite įvairiais jų pasiūlymais, daugelis jų suteikia specialius pasiūlymus ir akcijas tam tikriems poreikiams.

Lietuvoje yra nemažas kreditinių kortelių pasirinkimas. Mes atrinkome kelis populiariausius ir mūsų nuomone geriausius kortelių pasiūlymus.

  • Kreditinės kortelės Lietuvoje„Citadele Standard Mastercard Gold Card “. Ši kortelė siūlo didelį kredito limitą (iki 10 000 EUR), žemą palūkanų normą (nuo 12,00 % metinių) ir nemokamą kelionių draudimą, kuris gali praversti daug keliaujantiems žmonėms.

  • „Swedbank Maestro Platinum Card“. Šią kortelę galite gauti iš „Swedbank“ banko, ji siūlo nemokamą „Swedbank“ bankomatų naudojimąsi Lietuvoje ir užsienyje, nemokamą kelionių draudimą ir visokias nuolaidas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

  • „Luminor Visa Classic Card“. Ši kortelė siūlo nemokamą „Luminor“ bankomatų naudojimąsi Lietuvoje ir užsienyje, nemokamą pirkinių draudimą ir įvairias nuolaidas partnerių parduotuvėse.

Ką reikia žinoti renkantis kortelę? Svarbu atsižvelgti į savo individualius poreikius ir galimybes. Jei jums reikia didelio kredito limito ir žemos palūkanų normos, rinkitės kortelę, kuri siūlo šiuos privalumus. Jei jums svarbu gauti įvairių nuolaidų ir draudimą, rinkitės kortelę, kuri siūlo būtent tai. Būtinai perskaitykite visus pasiūlymus, dažnai kredito kortelėje yra daug gerų pasiūlymų, kurie specifiskai jums labai pravers.

Internete yra daugybė palyginimo portalų, kurie padės jums rasti geriausią pasiūlymą. Jie gali jums padėti palyginti bankus, kreditų bendroves bei pačias kreditines korteles. Taip pat norėdami išsirinkti geriausią kortelę, atsižvelkite į savo finansinę padėtį. Turėdami gerą kredito istoriją, galite gauti kortelę su mažesnėmis palūkanomis bei geresniais pasiūlymai. Prieš pasirašant sutartį, atidžiai perskaitykite visas sąlygas, įskaitant palūkanų normą ir kitus mokesčius.

  • Palyginkite skirtingų kreditorių pasiūlymus. Internete yra daugybė kreditinių kortelių palyginimo portalų, kurie padės jums rasti geriausią pasiūlymą.

  • Prieš pasirašant sutartį, atidžiai perskaitykite visas sąlygas, įskaitant palūkanų normą, kitus mokesčius ir privalumus.

  • Atsižvelkite į savo finansinę padėtį. Jei turite gerą kredito istoriją, galite gauti kortelę su žemesnėmis palūkanų normomis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>