8 būdai, kaip naudoti žaliuzes namuose

Langų dekoravimas žaliuzėmis

Žaliuzės yra puikus būdas papuošti bet kurį langą ar duris, jas galima naudoti prie bet kokio dekoro stiliaus. Jei turite didelius langus, galite juos uždengti vertikaliomis žaliuzėmis ir sukurti namuose jaukumo ir šilumos pojūtį. Jei norite sukurti modernesnį vaizdą, galite rinktis horizontalias žaliuzes. Kadangi jų būna įvairių spalvų ir raštų, jas lengvai suderinsite su esamu dekoru. Žaliuzes taip pat galite naudoti durims uždengti ir sukurti namuose daugiau privačios erdvės. Plačiau: solemlux.lt čia.

Užtemdymo šalis su užtemdymo žaliuzėmis

Užtemdomosios žaliuzės turi dvigubą audinio sluoksnį, kuris puikiai tinka karštiems vasaros vakarėliams, kai norite, kad į vidų nepatektų šviesa, bet nepatektų triukšmas. Jos puikiai tinka norint sukurti privačią erdvę mokymuisi ar miegui. Jų būna įvairių spalvų ir dizainų, todėl galite išsirinkti tokią, kuri derėtų prie jūsų interjero.

SolemluxĮrenkite reguliuojamus jungiklius, kad galėtumėte geriau valdyti

Jei norite įsileisti šviesos, bet kartu turėti galimybę visiškai užtemdyti kambarį, apsvarstykite galimybę įsirengti motorizuojamus roletus. Šios žaliuzės turi valdiklius, kuriais galite reguliuoti į kambarį patenkančios šviesos lygį. Jos idealiai tinka patalpoms, kuriose svarbu užtikrinti privatumą, pavyzdžiui, vonios kambariams ir miegamiesiems. Daugelis šių žaliuzių taip pat turi nuotolinio valdymo pultelį, todėl šviesos lygį galite valdyti iš bet kurios kambario vietos. Diena naktis roletai ir gera jų kaina.

Šviesos įsileidimas naudojant skaidrias užuolaidas ir skydus

Jei norite įsileisti daugiau šviesos, bet nenorite uždengti langų žaliuzėmis, užuolaidos yra idealus sprendimas. Galite naudoti įvairiausius audinius ir raštus, kurie suteiks jūsų namams gaivią ir modernią išvaizdą. Dideliems langams galite naudoti užuolaidas su skydais, kad sukurtumėte didelę dangą. Užuolaidų yra įvairių stilių, spalvų ir raštų. Galite pasirinkti tokias, kurios tinka prie jūsų interjero ir papildo jūsų interjerą. Jei norite daugiau privatumo, galite naudoti žaliuzes, išklotas permatomu audiniu. Tai praleidžia šviesą, bet kartu suteikia privatumo. Juo galite uždengti vieną langą arba sukurti didelį uždangalą sienai.

Reguliuokite temperatūrą naudodami langų uždengimus

Jei langai atsukti į saulę, galite naudoti roletus su termo audiniu, kad užstotų saulę. Tai padės sumažinti į kambarį patenkančią saulės šilumą. Tai ypač naudinga vasarą, kai norite, kad kambaryje būtų vėsu. Taip pat galite naudoti roletus su termo audiniu, kad sumažintumėte šilumos kiekį, kuris žiemą išeina iš jūsų namų. Jei reikia užstoti šviesą, bet nenorite naudoti užtemdančių roletų, galite uždengti langus izoliacinėmis užuolaidomis. Šios užuolaidos yra išklotos izoliacijos sluoksniu, kad sumažintų į kambarį patenkančios šviesos kiekį. Tai gali būti naudinga, jei turite vaiką, kuriam reikia miegoti dieną, arba jei savaitgalį norite išsimiegoti neįjungę šviesos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>