Apie mokymus galima skelbtis internete

Interneto skelbimaiJeigu teikiate kokias nors paslaugas kaip pavienis, individualus asmuo, skelbimai internete jums turėtų būti pažįstamas dalykas. Turėtumėte stengtis užsitikrinti pastovų užsakymų ir klientų skaičių, tiesiog įsidėdami skelbimus internete. O kas, jeigu jūsų teikiamos paslaugos – mokymai?

Vien darbo mokykloje nepakanka

Galima pastebėti, kad dažnai mokymų ir kursų skelbimai internete atsiduria iš tikrai mokytų žmonių. Tokių, kurie dirba kažkur dar, o laisvu metu eina padirbėti daugiau. Kodėl tai vyksta? Tiesiog pragyventi Lietuvoje nėra labai lengva niekam. Visi nori mažiau ar daugiau uždirbti, tad mokyti savo srities specialistai dažnai negali pasitenkinti vien uždarbiu mokykloje arba universitete, ir dėl to imasi tokių dalykų kaip savo mokytojo paslaugų skelbimu internete.

Pelninga: korepetitoriaus darbas

Ką gali daryti mokytojai? Jų skelbimai internete dažnai siūlo korepetitorių paslaugas. Tai paslaugos, kurios teikiamos ne mokyklos teritorijoje, kada vaikai eina pas mokytojus papildomai mokytis ir pasiruošti įvairių dalykų. Dažnai ten juos siunčia mokytojos, norinčios, kad vaikams geriau sektųsi. Be to, pas korepetitorius dažnai eina dešimtokai, o ypatingai – dvyliktokai, besiruošiantys egzaminams. Kita vertus, visada kyla klausimas, ar geriau, kai vaikas balus gauna, nes daugiau mokosi pas mokytojus, ar kai jis ugdo savarankiškumą ir pats pasimoko tų dalykų ir užduočių atlikimo namie, o, ko nesuprato, tiesiog paklausia mokytojos mokykloje.

Pelningų sričių mokymai

Taip pat internete yra nemažai skelbimų ir apie kitokius mokymus: tokius, kurie orientuoti į pelno ieškančius žmones. Pavyzdžiui, programavimo kursai. Arba verslo vadybos, pardavimų mokymai ir pan. Užsienio kalbų mokymai taip pat neretai pridera šiai kategorijai, nes ten eina žmonės būtent siekdami daugiau uždirbti. Taigi, su tokiais mokymais žmonės gali pramokti kažko, bet vis tiek didžiausią įtaką jų gyvenime padarys asmeninis savarankiškumas ir noras kažką pasiekti.

Saviugdos kursai

Populiarėja ir įvairūs saviugdos mokymai bei kursai, paremti žmonių psichologija. Vienuose žmonės mokomi atsipalaiduoti, kituose išreikšti save, kituose atrasti save, dar kituose – būti savimi. Tokių kursų galbūt žmonėms reikia dėl itin greitų gyvenimo tempų, o gal dėl to streso, kurį visi patiriame, būdami mieste.

Dresūra

Mokymai, kurie yra iš tiesų naudingi, tačiau taip pat jų rezultatus būtų galima pasiekti ir tiesiog žiūrint youtube – tai šunų dresūros kursai. Deja, šuns vieno į kursus neišleisi, turi ateiti ir pats šeimininkas, todėl kursai realiai labiau būna patiems žmonėms.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>