Automobilių nuomos naujovės Kauno mieste

Nuoma KauneVilniuje automobilių nuomos paslaugos jau veikia funkcionaliai, tačiau sparčiai jį vejasi ir automobiliai nuomai Kaune. Paskutiniu metu automobilių nuoma Kaune yra ypatingai populiari paslauga. Automobilių nuoma žmonės naudojasi tiek trumpam laikui tiek ir kelioms paroms. Vis mažėjant šešėlinei automobilių nuomos veiklai, mažėjant kuro kainoms bei vis labiau žmonėms pradedant vertinti saugumą bei taupyti laiką automobilių nuoma ir kokybiškos paslaugos tampa aktualios ir taupumu pasižymintiems kauniečiams. Tuo pasidžiaugti gali kiekvienas Kauno verslininkas. Šiandien nutarėme pasikeitusią automobilių nuomos situaciją Kauno mieste apžvelgti šiek tiek nuodugniau.

Viešąjį transportą keičia automobilių nuoma

Atsiradus City Bee paslaugai Kaune taksi įmonės gavo itin stiprius konkurentus, mat seni taksi automobiliai, nevisada malonus taksistas bei dažnai grojanti rusiška muzika jo automobilyje išties nusibodo, todėl City Bee nauji automobiliai nuolat yra graibstomi dideliu greičiu. Daugmaž panaši kaina, naujas automobilis, kompanija kartu ir visi kiti patogumai kauniečius privertė naudotis nauja įdiegta paslauga.

Verta pastebėti, jog vasaros metu automobiliai nuomai Kaune tapo kur kas populiaresni ir dėl viešojo transporto problemų. Kokios jos? Šiuo metu Kauno mieste tvarkoma be galo daug kelių, todėl troleibusai nuolat vėluoja pagal savo grafiką, dienos metu jie stovi ilguose kamščiuose ir pratęsia ir taip ilga kelionę viešuoju transportu, todėl skubantys žmonės mieliau pasirenka automobilio nuomos paslaugas ne tik dėl laiko, bet ir dėl kitų patogumų. Pripažinkime, kad didžioji dalis Kauno viešojo transporto yra visiškai nešiuolaiška – seni troleibusai su nemaloniu kvapu, nešvara ir be jokio kondicionieriaus vasarą yra tikra kančia, todėl bet kuris žmogus mieliau pasirinks švarų ir vėsų automobilį.

Tiems, kuriems automobilio reikia ilgiau nei porai valandų, City Bee paslauga gali būti ir per brangi, todėl pastebėjome, kad kauniečiai dažnai renkasi autonuoma100.lt paslaugas, anot jų tai puikus kokybės ir kainos santykis bei malonus aptarnavimas. Ši įmonė siūlo naujus ir saugius automobilius, palankias nuomos sąlygas bei kainas. Visuomet linkę derėtis paslaugų pardavėjai suteikia nuolaidas nuomojantis automobilį ilgesniam laikui. Greitai patvirtinama rezervacija leidžia automobilį atsiimti patogiausiuose Kauno miesto taškuose – geležinkelio stotyje bei oro uoste.

1 comment on “Automobilių nuomos naujovės Kauno mieste

  1. Vis labiau populiaru darosi automobilį išsinuomoti Kauno oro uoste, patogu greita ir nereikia sukti galvos dėl nuosavo automobilio stovėjimo laiko oro uoste.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>