Chalatų rūšys

Jeigu jūsų spintoje kabo net keli chalatai, metas išsiaiškinti, ar jie vienodos paskirties, ar skirtingi. Mat chalatų būna tikrai įvairių ir visuomet verta stengtis turėti skirtingus chalatus, skirtingoms reikmėms. Štai pagrindinės chalatų rūšys, kurios ir jums galėtų būti kelrodžiu, leidžiančiu lengviau suprasti, kokio chalato išties labiausiai jums reikia.

Šiltas žieminis chalatas

ChalataiMums, gyvenantiems tokiuose šaltuose kraštuose, tikrai vertėtų visuomet turėti vieną tikrai šiltą chalatą. Ir reikėtų tokio ir vyrams, ir moterims, nes tik tuomet pasijustume apsupti komfortu ir šiluma, pilnai pasirūpinę savimi ir savo poreikiais. Šiltas žieminis chalatas, žinoma, greitai prisigeria drėgmės. Tad geriau jo nemaišyti su vonios chalatu, kuris sugers drėgmę ir greitai išdžius, o jeigu ką, galėsime ir dažnai jį išskalbti. O štai žieminis chalatas verčiau tegul nebūna nuolat drėgmėje. Naudokime jį prieš einant miegoti, ryte gaminant kavą ar tiesiog neapsirengus vaikščiojant po namus. Tokius chalatus reikėtų saugoti nuo drėgmės ir skalbiant juos naudoti skalbinių minkštiklį.

Chalatas ligoninei

Visiems vyresniems žmonėms verta turėti šiltą, patogų, geriausia vilnonį chalatą ligoninei. Verta, kad jis turėtų bent dvi dideles, patogias kišenes. Juk gulint ligoninėje chalatas taps tuo pagrindiniu išeiginiu rūbu, su kuriuo ir ištrūksite iš palatos, eisite iki kavinės ar kažkur kitur. Gal norėsite neštis akinius, gal piniginę, laikrodį, telefoną, tualetinį popierių – tam ir reikalingos tos kišenės.

Lengvas vasarinis chalatas

Dar vienas chalatų žanras – tai lengvas vasarinis chalatas, kurį taip pat vertėtų turėti visiems mūsų klimato žmonėms, ar bent jau moterims. Juk vasara – tai didžiausia šventė, didžiausias atsigavimas. Net Donelaitis „Metuose“ rašė apie vasaros linksmybes. Ir išties – kiek daug geros nuotaikos priduoda tiesiog geras oras, šiluma, saulė. Na o gyvendami ežerų ir upių krašte, mielai vasarą traukiame pailsėti į gamtą. Plonas vasarinis chalatas – tai gerą nuotaiką spinduliuojantis drabužis, kurį užsimesite tuomet, kai vasarą eisite pagulėti į savo sodą, kai vasarą leisite laiką prie ežero ir mėgausitės saule.

Šilkinis ir permatomas chalatas

Seksualus naktinis chalatas – kiekvienos moters pasirinkimas. Jeigu itin daug dėmesio skiriate apatiniam trikotažui, galite paskirti dėmesio ir tokiam chalatui. Jis taip pat padės atsipalaiduoti, atrodyti tikrai gražiai.

Chalatas išlipus iš baseino

Jeigu mėgstate vaikščioti į baseiną, verta turėti ir būtent baseinui skirtą chalatą. Rinkitės tokį, kuris nesugertų daug vandens. Tačiau su juo bent jau bus patogu vaikščioti tarp baseino erdvių.

1 comment on “Chalatų rūšys

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>