Drabužinės – ne tik erdviems namams

Drabužinės – ne vienos merginos bei moters svajonė. Erdvios, kokybiškos, modernios ir talpios drabužinės, kuriose galima laikyti ne tik rūbus, bet ir avalynę, papuošalus, patalynę ar kitus daiktus, gali tapti puikiu jūsų namų akcentu. Dauguma žmonių klysta manydami, kad drabužinėms įrengti būtina gyventi dideliuose namuose ir tuomet vieną kambarį galima skirti drabužinės įrengimui. Net jei gyvenate įprasto išplanavimo bute, įsirengti praktišką erdvę rūbams galite ir jūs.

DrabuzinesDrabužinės gali būti įrengtos tiek gyvenamosiose patalpose, tiek biuruose. Modernaus dizaino, tačiau neužimančios papildomos erdvės, kompaktiškos ir jaukios drabužinės visuomet padeda įgyvendinti jaukių ir stilingų namų idėją. Drabužinės yra gaminamos iš aukštos kokybės medienos, jose montuojant slankiojančias sistemas, veidrodžius, lentynas, kabyklas ar kitus atributus. Pagal individualius užsakymus gaminamos drabužinės visiškai pateisina klientų lūkesčius ir garantuoja drabužinės kokybiškumą bei ilgaamžiškumą.

Vienas populiariausių pasirinkimų, kurį renkasi žmonės – stumdomų durų drabužinės. Tai yra ypač patogu, nes maksimaliai išnaudojama namų erdvė. Tokios drabužinės neužima papildomos vietos namuose, o slankiojanti durų sistema veikia tyliai ir kokybiškai. Klientas gali pasirinkti norimą medienos rūšį, įvairių raštų stiklą ir pagal esamą namų ar biuro interjerą, įsirengti jam patinkančią drabužinę. Vienas svarbiausių momentų, kurio nedera pamiršti prieš įsirengiant drabužinę – jos vidaus įrengimas ir išdėstymas. Būtina apgalvoti, kiek lentynų, stalčių, kabyklų, avalynei skirtos vietos jums reikės. Taip pat gali prireikti išmatuoti jūsų ilgiausių lauko drabužių, suknelių ar sijonų ilgį tam, kad būtų parinktas tinkamas kabyklų aukštis, o drabužiai nesiektų grindų. Taip pat drabužinėje galima įrengti papildomos vietos įvairiems krepšiams, kur galėtumėte laikyti vietos namuose vietos neatradusius daiktus. Tokiu būdu namuose palaikoma tvarka, o įsirengus drabužinę ir joje susidėjus reikiamus daiktus, kiekvieno ryto apsirengimo ritualas taps paprastesnis ir greitesnis. Stilistai rekomenduoja drabužius spintoje laikyti deriniais, tam, kad nesugaištumėte brangaus laiko galvodami, kokį megztinį vilktis prie kelnių ir pan. Taip sutaupoma laiko ir nereikalingo galvos skausmo.

2 comments on “Drabužinės – ne tik erdviems namams

  1. Drabužinė- neatsiejama tiek namų, tiek biuro dalis. Juk visi nori gyventi aplinkoje, kurioje galima tvarkingai pakabinti rūbus. Kabinant ant kėdžių paltus ar švarkus susidaro netvarkos vaizdas, o drabužinėje jūsų rūbai ne tik nesusigrankšlės, bet ir bus tvarkingai pakabinti bei neužklius aplinkiniams.

  2. Drabužinės yra tobula vieta rūbams- jie nesudulksta, kabo savo vietose, o ir namai atrodo gražūs ir tvarkingi, kai visi rūbai savo vietose, o ne po visus namus išmėtyti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>