GERA KARMA kanapių sėklų aliejus – maistui ir gydymui

Seime dar nesibaigė diskusijos dėl pluoštinių kanapių įteisinimo, kuris, manoma, atvers naujas galimybes ne tik šalies ūkininkams, bet ir suteiks vilties sudėtingiems ligoniams. Pluoštinės kanapės, įteisintos ne vienoje Vakarų valstybėje, Lietuvoje dalies visuomenės vis dar vertinamos dviprasmiškai. Tačiau faktai rodo, kad mitais vadovautis neverta. Apie tai, kokie nepagrįsti mitai sklando apie pluoštines kanapes ir jų naudą sutiko papasakoti KAPVIA – Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos bendra-įkūrėjas ir valdybos narys, UAB GERA KARMA įkūrėjas Andrejus Petruša.

– Vienas dažniausių klausimų, dėl kurio diskutuojama, kalbant apie pluoštinių kanapių įteisinimą ir dekriminalizavimą, yra teiginys, esą tai narkotine medžiaga, kuri gali būti plačiai naudojama svaiginimuisi. Ar tai įmanoma?

– Tikrai ne. Dažnai su šia tema nesusipažinusi visuomenės dalis mano, jog pluoštinės kanapės yra tapatu marihuanai. Tačiau taip nėra. Ir šis faktas turėtų būti suprantamas visiems. Todėl nuo pluoštinių kanapių apsvaigti nėra įmanoma. Pluoštinės kanapės yra naudojamo visai kitiems produktams gaminti. Dažniausiai iš jų spaudžiamas šalto spaudimo aliejus, kuris plačiai taikomas. Pluoštinės kanapės nėra tapatu marihuanai ir tai yra svarbiausias faktas, apie kurį reikėtų galvoti, svarstant šių augalų legalizavimo klausimus. Priešingai, tai kultūra, kuri yra labai naudingas žmogaus organizmui.

– Kuo gali būti naudingas pluoštinių kanapių aliejus?

Hemp oil– Pirmiausia – tai yra labai vertingas baltymų šaltinis. Šis šalto spaudimo aliejus gali būti naudojamas ne tik ruošiant maistą, bet ir kaip odos priežiūros priemonė, kūno drėkinimo priemonė ar tiesiog sveikatos profilaktikai. Pavyzdžiui, nemažai žmonių pluoštinių kanapių aliejų geria kiekvieną dieną, norėdami išlaikyti tinkamą įmuninę sistemą ir gerą savijautą kasdien. Lietuvoje, kurioje tiek mažai saulės spindulių, pluoštinių kanapių aliejus pirmiausia turėtų būti vertinamas dėl to, kad jo sudėtyje gausu vitamino D. Žinoma, jis taip pat yra patikimas magnio, kalcio, kalio ir įvairių vitaminų šaltinis. Toks produktas gerina žmogaus organizmo kraujotaką, malšina raumenų skausmą, atstato tinkamą savijautą. Svarbu žinoti, jog toks aliejus gali būti vartojamas visų žmonių, juo savo mitybą praturtiną net vegetarai ar veganai. Taip pat jis puikiai tinka ir sportuojantiems, nes jame yra tinkama omega 3 ir omega 6 rūgščių pusiausvyra. Tai toks baltymų kiekis, kuris keli skartus viršija baltymų kiekį, esantį net labiausiai maistingoje žuvyje.

– Galima sakyti, kad pluoštinių kanapių aliejus turi gydomųjų galių?

– Gal skamba kiek mistikai, tačiau, tai tiesa. Kanapių aliejus plačiai naudojamas įvairiose šalyse siekiant pagerinti žmonių savijautą ir pratuirtinti jų mitybos raciona sveiku supermaistu. Pavyzdžiui, jis gali būti plačiai naudojamas gydant aknę, norint sustiprinti pažeistus plaukus ar nagus. be to, aliejus gali grąžinti hormonų pusiausvyrą, o tai reiškia, kad jis gali atstatyti gerą savijautą ir palaikyti gerą nuotaiką. Taip pat šis super-aliejus mažina sąnarių skausmą, todėl jo dažnai ieško pagyvenusio amžiaus žmonės.

Dažnai sulaukiame užklausų ir žmonių, kurie serga sudėtingomis ligomis. Pavyzdžiui, ne retai pluoštinių kanapių ieško ir pacientai, kuriems atliekamas cukrinio diabeto gydymas. Dažniausiai todėl, kad šis šalto spaudimo aliejus padeda reguliuoti mitybą. Aliejus suteikia ilgalaikį sotumo jausmą, yra pripildytas baltymų, tačiau tuo pačiu jame labai mažai angliavandenių ir cukraus. Todėl tai puiki alternatyva diabetikams, ieškantiems sveikesnių ir jų sveikatai palankesnių maisto produktų ir papildų.

– Ar žmonės žino, kur ieškoti ir kaip įsigyti pluoštinių kanapių produktų?

– Galiu tik pajuokauti, jog tie, kas ieško, visada randa. Žinoma, daugelis mūsų produktų vis dar yra eksportuojami į užsienį, tačiau dažnai sulaukiame ir klientų iš Lietuvos. Pluoštinių kanapių gaminiais prekiauja ne vienas Lietuvos ūkininkas, tačiau mūsų produkciją klientai vertina dėl aukščiausios kokybės. Esame savo srities profesionalai, todėl bendraujame tik su aukščiausios higienos standartais pagrįsta metodika dirbančiais kolegomis. Profesionalai dirbdami išvystėme partnerių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir tokiose užsienio šalyse kaip JAV, Ispanijoje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Olandijoje ir kitose šalyse. Nuolat stebime savo rinkos naujoves ir savo klientams siūlome tai, kas patikima ir patikrinta pasaulio praktikoje.

Andrejus Petruša įsitikinęs, jog pluoštinės kanapės Lietuvoje sparčiai populiarėja, todėl jų elektroninėje parduotuvėje kiekvieną dieną daugėja klientų užsakymų. Supersąmoningų produktų kalvės vadovas Andrėjus Petruša neslepia, jog populiariausias lietuvių pasirinkimas – HEMP OIL šalto spaudimo kanapių aliejus, kuris plačiai naudojamas kasdien daugelyje pasaulio šalių. Tai PREMIUM klasės produktas. Jį parduodantis sertifikuotas maisto papildų ir kosmetikos produktų pardavėjas nuolat tobulėja ir palaiko ryšius ne tik su verslo, bet ir mokslo atstovais. Šiuo metu A.Petrušos įmonės siūlomi produktai kuriami bendradarbiaujant su KTU maisto fakultetu, valstybinėmis institucijomis, todėl atitinka visus aukščiausius reikalavimus ir saugos kriterijus. Tai natūralūs produktai, kuriuose nėra dažiklių, pridėtinių dalių, GMO ar kitų žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų.

1 comment on “GERA KARMA kanapių sėklų aliejus – maistui ir gydymui

  1. Jo kanapių sėklų aliejus labai sveika, vartoju kartu su kitais papildais. Štai pavyzdžiui perku papildus amway pigiau ir kartu praturtinu racioną su kanapių aliejumi.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>