Visi greitieji kreditai reikalauja atsakingumo tiek iš klientų, tiek iš kreditorių

Greitieji kreditai
H2 { margin-top: 0.35cm; margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(79, 129, 189); line-height: 115%; page-break-inside: avoid; }H2.western { font-family: „Cambria”,serif; font-size: 13pt; }H2.cjk { font-family: „Times New Roman”,serif; font-size: 13pt; }H2.ctl { font-family: „Times New Roman”,serif; font-size: 13pt; }P { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 115%; }P.western { font-family: „Calibri”,sans-serif; font-size: 11pt; }P.cjk { font-family: „Calibri”,sans-serif; font-size: 11pt; }P.ctl { font-family: „Times New Roman”,serif; font-size: 11pt; }A:link {
Lietuvoje greitieji kreditai jau nebėra laikomi populiariausia finansine paslauga. Dabar patrauklesnės yra refinansavimo paskolos. Paprasti greitieji kreditai yra skirti būtent asmeninių vartojimo poreikių patenkinimui, o refinansavimas skirtas tik skolų padengimui ar perkėlimui. Jeigu domitės skolinimosi galimybėmis, tuomet bent jau kruopščiai peržiūrėkite ką siūlo bendrovės. Ne visos jos siūlo mažas palūkanas. Yra dar daug kredito įstaigų, kurios taiko maksimalias palūkanas, nepaisant to ar skolinamasi trumpam ar ilgam laikotarpiui. Norintiems internetu pasiskolinti pinigų, rekomenduojama neskubėti. Geriausia būtų kruopščiai išnagrinėti paskolos sutartyje esančias sąlygas, jog paskui nebūtų jokių bėdų dėl skolų grąžinimo.

Greitieji kreditai turi būti ne tik išduodami, bet ir imami atsakingai

Kredito įstaigos jau žino ką reiškia atsakingas skolinimas – jos gauna didžiules baudas, jeigu pinigus skolina asmenims, negalintiems jų grąžinti. Tačiau ir patiems klientams reikėtų pasidomėti atsakingumo principais. Jeigu jūs skolinatės iš tokių bendrovių, kurios taiko aukščiausias palūkanas, vadinasi jūs tikrai nesate atsakingi. Tai jums sukels nemažas problemas ateityje. Aukščiausiomis palūkanomis skolintis nevalia ypač trumpiems laikotarpiams. Trumpalaikiai greitieji kreditai, kuriems taikomos aukščiausios palūkanos, dažniausiai ir pridaro daug problemų. Jeigu norite skolintis kuo pigiau, tai tiesiog skirkite laiko greitųjų kreditų bendrovių pateikiamų pasiūlymų analizavimui. Jokiu būdu nesiskolinkite aklai.

Greitieji kreditai turėtų būti imami kuo ilgesniam laikui, nes tai leistų pasinaudoti mažiausiomis palūkanomis. Jeigu norite, kad paimtas kreditas ateityje nesukeltų jokių rūpesčių, tuomet derėtų skolintis ilgesniam terminui. Matote, dabar greitųjų kreditų bendrovės taiko mažesnes palūkanas būtent ilgalaikėms paskoloms. Ilgalaikiai greitieji kreditai turėtų būti jūsų prioritetu. Trumpalaikės paskolos yra labai rizikingos tiek dėl trumpo grąžinimo termino, tiek ir dėl aukštų palūkanų.

Visi greitieji kreditai turėtų būti imami nesant prastoje finansinėje padėtyje

Finansų ekspertai didžiausia klaida įvardija tai, kad kai kurie asmenys skolinasi jau turėdami daug skolų. Naujos paskolos tikrai neduos jokios naudos, jeigu jos bus imamos vartojimo poreikiams. Greitieji kreditai refinansavimui būtų naudingesnis pasirinkimas, nes tuomet sumažėtų senų paskolų įmokos. Tačiau jeigu skolinamasi iš naujo tik vartojimo poreikių tenkinimui, tuomet į bėdas klimpstama dar labiau. Paskolų bendrovės yra apribotos. Jos negalės paskolinti pinigų tais atvejais, jeigu jūsų įsipareigojimai jau bus pasiekę ribą. Kokia ta riba? – 40 procentų jūsų pajamų. Jeigu tokią sumą jūs kiekvieną mėnesį skiriate kredito įmokų ar kitų finansinių įsipareigojimų vykdymui, tai nauji greitieji kreditai jums nebebus prieinami. Tiesiog tokiems asmenims naujų paskolų negali išduoti jokia finansų įstaiga.

Trumpai tariant, jeigu jūsų ekonominė padėtis yra prasta, tai jokiu būdu nereikėtų skolintis iš atsitiktinių bendrovių, prieš tai gerai neįvertinus jų keliamų sąlygų. Dabar yra daug finansų įstaigų, kurios gali išduoti paskolas vos už kelis procentus siekiančias palūkanas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>