Jeigu odoje matosi kapiliarai…

Jeigu veidą ar kitas kūno dalis vagoja raudonos ir melsvos gyslelės, gali būti, kad reikalingas kapiliaru salinimas. Tai yra ir estetinis trūkumas, ir fiziškai kažkiek nemalonus, kadangi kartai kapiliarai trūkinėja, ir tai jaučiasi odoje.

Kodėl jie išsiplečia

Kapiliaru salinimasPaprastai manoma, kad kapiliarų išsiplėtimo lemiama priežastis yra genetinė. Nebūtinai paveldėjote tai iš savo mamos ar tėčio – gal iš kažkada seniau, o gal tiesiog patys genai taip mutavo. Tačiau apkaltinti labai smarkiai savęs negalite. Net jeigu nesilaikėte rekomendacijų dėl kapiliarų prevencijos, vis tiek čia lemiamą vaidmenį bus suvaidinęs paveldimumas. Vienam žmogui, kuris ir rūko, ir geria, ir kaitinasi daug pirtyje bei saulėje, kapiliarai vis tiek neiššoks ant veido. O kitiems žmonėms negalima daryti nieko, ir vis tiek jie atsiranda, ir veidas tampa kaip raudonas pomidoras.

Kaip saugotis

Ką daryti, kad būtų kitaip? Aišku, jeigu jau turite tą pragaištingą polinkį į išsiplėtusius kapiliarus ir visada ant veido iššokančius raudonumus, tai nieko nepadarysite, turėsite labai saugotis. Į pirtį neisite niekada. Galite pamiršti tokias temperatūrų kaitas ir ypač tokį karštį. Keliaujant po karštas šalis, žinokite, irgi teks labai pasisaugoti, nes karštis tikrai gali jus tiesiog pasiglemžti. Taigi, stenkitės atsargiau tai daryti. Taip pat jums reikės saugotis ir su visokiais kremais, kosmetika. Atsargiai rinkitės ją, žiūrėkite, kuri yra draugiška jūsų odos problemoms. Be viso to, dar pasistenkite ir tinkamai maitintis. Visgi, vienas maistas yra naudingas jūsų organizmui bei gali pastiprinti netgi kraujagysles, kai kitas bus tikrai ydingas ir jums niekuo geru nepasitarnaus. Taip pat atsisakykite rūkymo. Jis ypatingai stipriai veikia kapiliarų būklę, kuo daugiau rūkysite, tuo labiau tai matysis jūsų veide. Gal ne visai taip, kaip pavaizduota prevenciniuose paveikslėliuose ant etikečių, tačiau visgi tai bus ne į naudą.

Apie operaciją

Kaip vyksta tas kapiliaru salinimas? Iš tiesų, tai ne operacija su peiliais ir ašmenimis. Tokia procedūra atliekama su lazeriu, kuris gali itin tiksliai pašalinti nereikalingus darinius. Paprastai lazeris pasitelkiamas ir tada, kai šalinami randai, įbrėžimai ir pan. Lazeriu vykstančios procedūros yra efektyvios, neskausmingos ir leidžia greitai džiaugtis tikrai puikiu rezultatu. Tad operacija tikrai turėtų būti vertinama labai gerai. Jeigu nusprendėte, kad norite, jog būtų atliktas kapiliaru salinimas, kreipkitės į estetikos ar lazerinės estetikos kliniką, ir ji jums padės pasiekti rezultato.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>