Ką reikia žinoti apie dirbtinius nagus ir kaip juos naudoti?

Mėlyni ilgi nagaiKai pagalvojate apie dirbtinius nagus, tikriausiai įsivaizduojate senutes su ilgais, žilais ir pageltusiais nagais. Tačiau taip jau nebėra. Dirbtiniai nagai dabar tarp jaunų moterų tokie pat paplitę kaip lūpų dažai ir blakstienų tušas, tačiau jie yra daug ilgaamžiškesni. Dirbtinių nagų patrauklumą supras kiekviena moteris, kuriai kada nors yra tekę nulaužti nagą ar jį suskilti per vidurį, nes jis buvo per plonas. Jie taip pat naudingi norint paslėpti silpnus nagus po infekcijos arba tais atvejais, kai rankos nėra geriausias jūsų bruožas (pagalvokite apie pirmąjį pasimatymą). Nagu priauginimas ir specialisto patarimai.

Stiprinkite natūralius nagus

Nors dirbtiniai nagai gali būti patrauklesni už tikruosius, dar patrauklesni yra stiprūs nagai, kurie nelūžta. Taigi, jei manote, kad jūsų nagai yra per ploni ir trapūs, galite padaryti keletą dalykų. Sutvarkykite rankas – įsitikinkite, kad su maistu gaunate pakankamai kalcio ir geležies – nagai gaminami iš baltymų. Geras multivitaminas yra gera investicija, jei nerimaujate dėl jų suvartojimo. Reguliariai kirpkite nagus – neleiskite jiems pernelyg pailgėti, nes dėl to jie taps trapūs. Pasirūpinkite nagų priežiūra – kasdien tepkite nagų odelių aliejumi arba vitamino E ar migdolų aliejumi – tai sustiprins nagus, be to, jie greičiau augs. Venkite naudoti nagų lako valiklį – jis yra labai šiurkštus ir išsausins nagų sluoksnį.

Sukurkite gražią drobę nagų menui

Dirbtiniai nagai yra puikus būdas pasidaryti gražų manikiūrą be vargo auginant savus nagus. Tačiau kas nutiks, jei norėsite išbandyti naują dizainą ant dirbtinių nagų? Gali būti gana apmaudu sužinoti, kad ant dirbtinių nagų negalima piešti. Laimei, yra keletas būdų, kaip šią problemą apeiti. Bene paprasčiausias būdas nudažyti dirbtinius nagus – naudoti nagų lipdukus. Yra daugybė dizainų, o juos klijuoti daug lengviau nei lipdukus. Dirbtiniams nagams dažyti taip pat galite naudoti gelinius dažus. Galite naudoti akrilinius dažus ant natūralių nagų, tačiau turėtumėte būti atsargūs, kad jų neužteptumėte per storai. Jei norite nudažyti dirbtinius nagus, į akrilinius dažus galite įlašinti lašelį vandens, kad jie taptų plonesni. Taip bus lengviau lakuoti dirbtinius nagus.

Pasitikėjimą savimi didinantis aksesuaras

Dirbtiniai nagai gali padėti atrodyti žavingiau ir sustiprinti jūsų stilių, tačiau tik tuo atveju, jei pasirinksite tinkamą tipą. Pavyzdžiui, ilgi akriliniai nagai puikiai atrodo ant didžėjaus, bet ne ant jaunikio vestuvių dieną. Paprastai trumpi nagai yra universalesni už ilgus. Tačiau jei nusprendėte rinktis ilgus akrilinius nagus, turėtumėte žinoti keletą dalykų apie jų priežiūrą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>