Kaip lieknėti lengvai

Jeigu norite lieknėti lengvai, tai žinokite, kad tai nebus "lengvai ir greitai". Ir bus ciberžolė kaina jums prieinama, reikės daugiau valios, nereikės pirkti brangių tablečių. Viskas bus paprasta, lengva. Tik tereikės kantrybės ir laiko.

Naudoti tik nebrangius ir natūralius papildus

BiofitusPirmiausia reikėtų pamiršti visus itin stipraus poveikio cheminius papildus. Su jais galite sugadinti sveikatą negrįžtamai, šalutinis poveikis pasireikš arba iškart, arba po daug laiko.Tai LIDA, Reducil, Hoodia Gordonii ir kt. Jų ir kaina didelė. O štai ciberžolė kaina net nesilygina – ji kainuoja tikrai nedaug. Tačiau ir veikia kitaip. Tai tik papildas, o ne kažkas, kas visą darbą už jus nudirbtų, kad lieknėti galėtumėte tikrai „lengvai“. Taigi, galima naudoti šį papildą, jis padės. Tačiau net negalvokite pirkti kažką stipresnio, nes tuomet nebe jūs lieknėsite, o kažkas kitas jus kontroliuos. O tos kontrolės, kuri būtų paprasta ir lengva, reikia einančios iš jūsų pačių.

Nedėti lūkesčių į vieną stebuklingą metodą

Dar vienas svarbus dalykas – tai, kad nereikėtų dėti lūkesčių į vieną kažkokią dietą. Kokių tik tų dietų nėra. Baltymų, Stokholmo, Pietų paplūdimio, Atkinso, vaisių, žaliavalgių ir visokios kitokios dietos. Tai nesąmonė. Reikia pirmiausia susipažinti su tuo, kas iš tiesų yra maistas, ką mes valgome, ko mums reikia. Ir tik tuomet pradėti viską iš pradžių, žengti naują žingsnį. Ir valgyti visai kitaip. Kai suprasite, kas vyksta, jums nebereikės, kad kažkas jums sakytų, ką turite valgyti.

Tiesiog sukurti savo sveikų įpročių planą

Jūs patys suprasite, kas jums tinka. Tarkime, suprasite, kad sveikiausia yra daržovės ir vaisiai. Tai dalykai, kurie jums yra būtini, privalomi. Taigi, turėsite susikurti patys sveikų įpročių meniu. Valgyti daugiau vaisių, atsisakyti perdirbtų produktų. Apriboti laiką, kuomet valgote (organizmas bus nepaprastai dėkingas, jeigu nustosite valgyti vakarais ir dar pavėlinsite pusryčių laiką, kuo mažiau laiko organizmas yra mitybos režime, tuo geriau). Galbūt pradėsite judėti. Visada, kuomet bus galimybė, eisite pėsti, judėsite. Taigi, susikursite patys savo sveikų įpročių planą, ir tai jums bus labai svarbu.

Nebūti pamišusiais dėl svorio: daugiau galvoti apie tikruosius tikslus

Galų gale, kai imsite taip lieknėti, lengvumas atsiras dėl to, kad nebūsite pamišę dėl svorio. Daugiau laiko jūs tiesiog galvosite apie tikruosius dalykus. Apie tai, kas jums svarbu, kas jus jungia, kas jums rūpi iš tiesų, o svoris liks antroje eilėje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>