Kam reikalingas produktų ženklinimas?

Šiuo metu retai kuriam kyla klausimas ar reikalingas produktų ženklinimas. Prie ženklinimo mes taip pripratome, kad atrodo nustebtume neradę ant prekės jokio specialaus ženklinimo. Galima tik paminėti svarbų faktą – produktus ženklinti yra privaloma. Be to, tinkamai parinkus ženklinimą galima savo prekes išskirti iš kitų ir taip pritraukti dar daugiau pirkėjų.

Produktų žymėjimasKaip galima ženklinti gaminius? Čia pardavėjai ir gamintojai susiduria su įvairiais pasirinkimais. Vienas iš jų – etiketes gaminti patiems. Tuomet reikės pasirūpinti įvairiais su tuo susijusiais darbais. Jums prireiks spausdintuvo. Tiesa, čia susiduriama su papildomomis išlaidomis, nes paprastas darbo biure esantis spausdintuvas netiks. Reikės užsakyti specialų. Paprasčiau įsigyti jau pagamintų etikečių. Tai daug paprasčiau, nei patiems spausdinti etiketes.

Dažnai svarstoma, kuris būdas tinkamesnis ar spausdinti patiems, ar patikėti tokį darbą etikečių spausdintojams. Vienareikšmio atsakymo nėra. Kiekvienas turi apgalvoti visus niuansus, nes kas vienam labai apsimoka, tai kitam gali visiškai neapsimokėti. Daug kas priklauso nuo etikečių kiekio. Tarkim, jei etikečių reikės nedideliais kiekiais, tai apsimoka užsakyti spausdinimo paslaugas, o jeigu etikečių bus spausdinama labai daug ir labai dažnai, tai apsimoka įsigyti etikečių spausdintuvą.

Vien kiekiais rinktis būdo negalima. Tarkim, produktų ženklinimas reikalingas toks, kad būtų išskirtinės etiketės arba itin kruopščiai atspausdinti duomenys. Štai tuomet turimas spausdintuvas ar darbuotojo, kuris spausdins etiketes kompetencija gali susvyruoti. Klaidų pasitaiko tiek su technika t.y. spausdintuvu, tiek ir žmogaus klaidos t.y. darbuotojo. Galima netinkamai atspausdinti daugybę etikečių. Išlaidos išaugs labai ženkliai. Štai tuomet, kai reikalaujama pretenzinga etikečių išvaizda, verčiau darbus patikėti etikečių spausdinimo įmonei, kuri bus atsakinga už tinkamai atliktą darbą, o netinkamai jį atlikus bus galima nemokamai gauti gerai atspausdintas etiketes nemokamai.

Norint pasirinkti tinkamą variantą, reikia viską labai gerai apgalvoti. Paskaičiuokite, kiek per tam tikrą laikotarpį reikės etikečių. Taip pat pagalvokite, kas atliks šiuos darbus, jei nuspręsite spausdinti savo įmonėje. Gal darbuotojas už papildomą darbą norės didesnio atlyginimo ar bus reikalaujama papildomų sąlygų. Viską reikia įvertinti ir apskaičiuoti. Nepamirškite ir to, kad reikės įsigyti specialų spausdintuvą. Sužinokite, kiek jis kainuos.

Vis daugiau ir daugiau prekių gamina įvairūs gamintojai. Kasdien parduodama daugybė prekių, kurios turi savo ženklinimą. Tai privalomas veiksmas, kuris leidžia pirkėjui lengvai atrasti tinkamą prekę, o pardavėjas privalo ženklinti gaminius. Tinkamai pasirinkus šį metodą galima padidinti pardavimus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>