Kirptovaliutos ir juodi pinigai

Jeigu manėte, kad visi pinigai, kurie vaikšto per kriptovaliutas yra nešvarūs, pažiūrėkite cia. Naujas startuolis Desico siūlo naujovių. Planuojama paleisti platformą, kurioje visi kriptovaliutos pinigai, žetonai bus legalūs ir leis drąsiai investuoti į kriptovaliutas, gerai žinant, kad tai vėliau netaps juodais pinigais.

Nauja kriptovaliutų platforma siūlo saugumą

Kol kas neatskleidžiama, kaip būtent Desico vykdys šį saugų kriptovaliutų judėjimą, tačiau akivaizdu, kad tai suteikia pranašumo net ir mūsų šaliai. Štai Danijoje, kur registruojama itin daug skaitmeninių nusikaltimų, jau vargu ar pavyks kada pataisyti savo vardą į geresnį. Kai Lietuva vis dar gali su tokiais sutelktinio finansavimo projektais kaip šis orientuotis į šviesius, skaidrius ir legalius kriptovaliutų judėjimus.

Kodėl kitur kriptovaliutos siejamos su juodais pinigais?

DesicoApskritai kriptovaliutos atsirado pirmiau, nei buvo imti galvoti kažkokie juos reglamentuojantys įstatymai. Skaitmeniniame amžiuje taip vyksta nuolat. Kažkas pradeda kažką naujo, kurį laiką tam dalykui reglamentuoti dar nėra sukurtą įstatymo bazė, net jeigu tuo visiškai nauju reiškiniu ir vyksta kokie nors spekuliavimai ar finansiniai nusikaltimai. O kuomet skaitmeniniame pasaulyje kalba eina apie pinigus, tuomet, žinoma, naujovėje galima tikėtis skaitmeninio nusikalstamumo ar bent jau vaikščiojimo įstatymo paribiu. Keletą metų triumfuojantis kriptovaliutų pasaulis pamažu apsistato įstatymais ir nebegalima taip lengvai slėpti finansus, atsiskaityti juodai ar netgi naudoti kriptovaliutas šantažo metu. Tačiau tokios sutelktinio platformos, kuri turėtų aiškias ribas ir galėtų pasiūlyti visiškai legalius kirptovaliutų judėjimus, kol kas dar nebuvo.

Kas dalyvauja kriptovaliutų versle?

Iš tiesų kriptovaliutų naudotoju gali tapti bet kas. Svarbu, kam jūs naudosite kirptovaliutas, kas su jomis bus daroma. Taigi, jeigu norite, kad kriptovaliutos būtų iš tiesų naudojamos teisingai, taip ir darykite. Tačiau tai nereiškia, kad saugios platformos nenaudojantis kitas žmogus, esantis kitapus ekrano, tuo pačiu metu su šia elektronine verte nedaro kokio nors skaitmeninio nusikaltimo ar bent jau mokesčių slėpimo.

Kaip tai paaiškinti savo močiutei?

Net ir tie, kas užsiima kriptovaliutomis, kartais sunkiai susikalba. Kodėl? Nes situacija neturi materialiojo, fizinio pavidalo. Be to, tai visiškai naujas reiškinys, taigi, kalba nespėja vytis jo situacijų ir tiesiog nėra kaip apie tai kalbėti. Galiausiai, tai ir lieka tik specifinėje veikloje dalyvaujančių žmonių reikalas, dėl to, gali būti, kad papasakoti močiutei jums nepavyks. Jeigu klaus, ką dirbate – sakykite, kad dirbate su kompiuteriu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>