Kokios turi būti komercinės patalpos Vilniuje? Nuomininkų poreikiai

Kad komercinės patalpos Vilniuje ar kitame šalies didmiestyje atitiktų nuomininkų poreikius, gali tekti nemažai pavargti. Gana didelė komercinių patalpų pasiūla leidžia verslui rinktis ir kelti reikalavimus darbo erdvėms. Būtent dėl to tiek komercinių patalpų nuomotojai, tiek jų pardavėjai siekia pasiūlyti erdves, suteikiančias maksimalias komforto, patogumo ir estetikos sąlygas.

Kaip atrodo populiariausios komercinės patalpos Vilniuje?

PATOGI VIETA MIESTE. Vienas svarbiausių reikalavimų, keliamų komercinėms erdvėms, – jų lokacijos vieta. Jei ilgą laiką tokios patalpos būdavo statomos atokesniuose mikrorajonuose, šiandien situacija iš esmės keičiasi. Pirkėjai ir nuomininkai vertina erdves, esančias struktūriškai patogiose miesto zonose, kurias nesunku pasiekti tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Tai didina darbuotojų ir įmonės klientų pasitenkinimą.

Komercinės patalposGAIVUS ORAS IR OPTIMALI TEMPERATŪRA. Dar vienas svarbus klausimas – patalpose esantis mikroklimatas. Nepasitenkinimas gali kilti, jei darbuotojai negalės individualiai reguliuoti patalpų temperatūros arba vėdinimo. Darbuotojų poreikiai yra skirtingi ir laikai, kai visiems buvo galima pasiūlyti vienodus sprendimus, praėjo. Šiandien didžiausio palankumo sulaukia erdvės, kuriose patalpų temperatūra gali būti reguliuojama individualiai.

Svarbų vaidmenį atlieka ir vėdinimas bei patalpų kondicionavimas. Tam tikslui gali būti naudojamos įvairios sistemos ir įrenginiai. Praktika rodo, kad kur kas palankiau vertinamos patalpos, kuriuose galima laisvai atidaryti langus. Tai darbuotojams suteikia jausmą, kad jie gali valdyti padėtį ir reguliuoti mikroklimatą pagal dirbančių asmenų norus. Tiesa, reikėtų nepamiršti to, kad tam tikrais atvejais, naudojant šiuolaikines vėdinimo sistemas, langų atidarymas nėra rekomenduojamas, nes jis gali išbalansuoti visos sistemos darbą.

PAPILDOMI KOMFORTO ELEMENTAI IR ESTETIKA. Daug dėmesio keliama ir papildomiems komforto reikalavimams, pvz., verslo centre esančioms kavinėms, erdviai automobilių stovėjimo aikštelei, šalia įrengtoms poilsio ir laisvalaikio erdvėms. Naujos komercinės patalpos Vilniuje taip pat vertinamos kur kas palankiau, lyginant su senos statybos projektais. Taip yra dėl to, kad tokios erdvės yra šiuolaikiškesnės, dažniausiai atitinka aukštesnius energinės statinio klasės reikalavimus ir atrodo kur kas estetiškiau. Estetika verslui tampa kaip niekada svarbi, kadangi tiek bendras verslo centro vaizdas, tiek individualios komercinės patalpos kuria įmonės įvaizdį ir gerina įmonės klientų bei lankytojų patirtį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>