Krūtų didinimas: koks metodas tinkamiausias Jums?

Kuri iš dailiosios lyties atstovių nenori turėti gražių, patrauklių, moteriškų formų? Deja, dažnai prieš veidrodį mums neįtinka per mažos arba stangrumą po gimdymo ir vaikų žindymo praradusios krūtys. Šią dilemą išspręsti galima įvairiais būdais. Skirtingais savo gyvenimo etapais mes išbandome juos visus, tik nevisi duoda lauktų rezultatų. Tad, kuris krūtų didinimo metodas efektyviausias?

Krūtų didinimas

Sportas – sveikata

Sportuojančios merginos pasižymi didesne energija ir ištverme, stangresnėmis kūno formomis. Net ir patyrę sporto treneriai pripažįsta, kad reguliariai sportuojant ir atliekant specialius pratimus krūtinei, galima tikėtis stangresnių krūtų. Be to sporto nauda – taisyklinga laikysena, dėl kurios krūtinė gali vizualiai atrodyti iškilesnė. Deja, čia yra keli kabliukai ant kurių dažnai užkimbame.

Sportas ir krūtų didinimas tiesioginio ryšio neturi. Pirmųjų sporto rezultatų reiktų tikėtis tik po trijų – keturių mėnesių, o tikruosius figūros pokyčius pamatysime tik po pusmečio. Juolab, sportas niekaip nesusijęs su krūtų dydžio didinimu. Metant svorį, kaip tik, greičiausiai, sumažės ir liemenėlės dydis.

Natūralūs preparatai

Internete lyg užkratas plinta reklamos apie natūralius preparatus, kurie neva, padės pasiekti norimą krūtinės dydį. Tai dažniausiai visokie kremai, vitaminai.

Nors stangrinantys kremai nekenkia, medikai perspėja itin atsargiai vertinti žolinius preparatus. Kai kurie natūralūs preparatai netinka moterims, kurioms nustatytas padidėjęs arba sumažėjęs kraujo spaudimas, netinkamas cukraus kiekis kraujyje…

Kita vertus, mano daug draugių, kaip ir aš pati, praėjome tą kelią. Nė velnio, tų preparatų poveikis neprilygsta krūtų didinimui plastinės operacijos dėka. Užtat išbalansuoti hormonus – gali.

Plastinė chirurgija

Net 97 proc. moterų, kurioms buvo atlikta krūtų didinimo operacija, jai ryžtųsi vėl. Kaip ir atspėjote, aš manau, kad tai geriausias pasirinkimas. Beje, krūtų didinimas yra viena populiariausių plastinės chirurgijos operacijų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Pirmiausiai, chirurgo pagalba krūtų didinimo rezultatas atrodo natūraliai. Plastinės chirurgijos technologijos septinmyliais žingsniais žengia į priekį. Dabar krūtų implantų (plačiau: plastimeda.lt) jau nereikia pakeisti po dešimties metų, o juos idealiai pritaiko prie kiekvienos figūros tipo.

Pripažinkime, kad daugelis iš mūsų norime iškilios krūtinės ir jeigu sukrapštytumėm tuos keliasdešimt tūkstančių eurų nė nesvarstydamos atsigultumėm ant chirurgo stalo. Todėl daugelis iš mūsų ryžtasi kreditams.

Stilisto patarimai

Galiausiai beviltiškas noras išlikti natūraliems ir stilisto bei makiažo pagalba sukurti tobulą savo įvaizdį. Žinoma, apranga yra svarbu. Puikiai parinkti aksesuarai ir rūbai, savitas stilius gali padėti vizualiai padidinti krūtinę ar išryšinti liemenį. Deja, tas trumpalaikis efektas neteikia pasitikėjimo savimi.

Nemaža gyvenime patirtis patvirtino, kad pasitikėjimas savimi gali moteriai atidaryti visas gyvenimo duris. Kam kęsti kompleksus, save klijuoti vatos tamponėliais, paroloninėm liemenėlėm, o vakare prieš veidrodį vis iš naujo ir iš naujo išgyventi nusivylimą. Jūs galite gyventi taip kaip norite ir jeigu krūtų didinimas suteiks Jums tikėjimo savimi, būtina tai padaryti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>