Kur įkurti svetainės alternatyvą

Baldai svetaineiNors svetainės baldai paprastai perkami vietai, kurią visi vadiname tuo pačiu vardu, tiesiog svetaine, iš tiesų svetainės baldai gali atsidurti ir kitose vietose, kurias mes pavadinsime svetainės alternatyva. Jos gali prireikti, pavyzdžiui, tada, kai svetainėje apsigyvena ilgesniam laikui svečias ir jums reikia susikurti alternatyvą. Arba kai tiesiog gyvenate itin mažame plote. Kur visgi sukurti tą galimą svetainę ir ką daryti, kad joje būtų patogiau? Štai keletas netradicinių alternatyvų.

Terasoje

Nors terasa yra lauko erdvė, tačiau neturint svetainės, terasą galima šiltuoju metų laiku išnaudoti kaip svetainę. Svarbu teisingai sudėlioti prioritetus, sudėti gerus ir gražius baldus poilsiui, taip pat apsaugoti erdvę nuo vėjo, saulės ir lietaus poveikio, kad joje sėdėti būtų tikrai gera.

Praplėstoje virtuvėje

Kaip praplėsti nedidelę virtuvę? Visur stovinčias spinteles kelti aukštyn ir taip suteikti vietos ten aukščiau. Tai labai palengvins daugybę dalykų ir galėsite tokioje praplėstoje virtuvėje maloniai leisti laiką. Taigi, vietoje spintelių sudėsite minkštą kampą, tokį baldų komplektą, kad galėsite tikrai patogiai sėdėti. O jeigu dar ir vaizdas per langą geras – dar geriau. Tikrai galėsite patogiai ten pagulėti, pasėdėti ir tiesiog atsipūsti.

Iškėlus kitą kambarį į tamsųjį kambariuką

Dar vienas pasirinkimas – kažkurį kitą kambarį perkelti į vadinamąjį „tamsų kambariuką“, kuriame tiesiog paprastai laikote šlamštą. Taigi, ten padėtumėte dvigulę lovą, ir tai būtų jūsų puiki erdvė poilsiui. Taigi, tamsusi kambariukas gali tapti keistu miegamuoju, o kambarys, kuriame prieš tai vietą užėmė miegamasis – svetaine. Ten juk tikrai yra langas ir kur kas patrauklesnė vieta miegojimui.

Dideliame koridoriuje

Dar viena nestandartinė erdvė, kurioje taip pat galima įrengti tam tikrą erdvę, atstojančią svetainę – tai didelis koridorius, holas, pereinama erdvė. Ten taip pat galima kompaktiškai sustatyti svetainės baldus, gražų minkštą kalbą, atlenkiamą staliuką. Ir vietos visiems pakaks, o jūs turėsite ir šiokią tokią laisvalaikio erdvę – svetainę, kur galėsite ir sėdėti su svečiais.

Miegamajame

Dar viena erdvė, kur taip pat įmanoma įrengti svetainę – tai miegamasis. Tai nutiktų visiškai eliminavus patį miegamąjį. Tiesiog pagrindiniu baldu taptų didžiulė sofa – lova, kurią išskleidus svetainė virstų miegamuoju. Tai paprastas ir ekonomiškas būdas taip gyventi žmonėms, kuriems gyvenime nepasisekė turėti tikrai didelių namų ir didelės erdvės, žinoma, prie tokio gyvenimo ritmo irgi reikia vienaip ar kitaip prisipratini, kad tai taptų normaliu dalyku.

1 comment on “Kur įkurti svetainės alternatyvą

  1. Svetainės alternatyvą visada lengviausia įrengti virtuvėje! Reikia televizorių padaryti pakabinamą, virtuvės komplektuką pasirinkti mažą, bet funkcionalų, vietoj valgomojo stalo padaryti baro stalą su kėdėmis ir įtaisyti mažą mielą sofutę.
    http://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>