Kur ir kaip gauti paskolą iš žmonių?

Paskolos is zmoniuAr manote, kad šiomis dienomis fiziniai asmenys gali lengvai gauti vienokio ar kitokio jų prašomo dydžio paskolą iš žmonių? Galvojate, kad iki šiol sutelktinio finansavimo kreditoriai paskolas iš privačių investuotojų dalina kiekvienam jų panorėjusiam vartotojui? Jei taip, tai jūs esate dalinai teisūs. Paskolos iš žmonių nėra suteikiamos nei vienoje oficialioje kredito bendrovėje, kurios specializuojasi greitųjų kreditų išdavime. Tačiau yra ir kitokio tipo kreditorių, tačiau jie taip pat privalo laikytis mūsų šalyje galiojančių standartų ir įstatymų, kaip ir suteikiantys greituosius kreditus. Bet dėl jų išduodamų paskolų specifikos, jos yra pigesnės ir todėl daug patrauklesnės klientams. Jau seniai praeityje tie laikai, kai tik greitieji kreditai buvo realybė. Dabartinė situacija yra visiškai kitokia, nes atsirado paskolos iš žmonių. Ši situacija yra daug saugesnė tiek vienai šaliai, tiek ir kitai. Trumpiau tariant, jei šiuo metu žmogus kreipiasi į kreditorius, jis gali sulaukti neigiamo kreditorių atsakymo. Bet tai nėra pabaiga. Paprastasis greitas kreditas gali būti neišduodamas dėl per didelių jo palūkanų ir kreditoriaus netikėjimo, kad tokias palūkanas sugebėsite mokėti pagal sutartyje numatytą tvarką. Paskolos iš žmonių yra pigesnės ir todėl yra didesnės galimybės, kad jos bus išduotos, nes jos reiškia didesnę tikimybę, kad klietas pajėgs laiku mokėti tokias nedideles palūkanas kiekvieną mėnesį.

Kadangi nuo šiol žinosite, jog paskolos iš žmonių yra išduodamos, prieš kreipdamiesi į kreditorius turėtumėte labai atidžiai pagalvoti, kokio tipo paskolos jums iš tikrųjų reikėtų. Daugiau nei tik paskolų iš žmonių rasite www.puikipaskola.lt puslapyje, kuriame apstu įvairių skirtingų tipų kreditorių pasiūlymų. Puikipaskola.lt galės jums pasiūlyti pigiausią paskolą nepriklausomai nuo jūsų pasirinktos paskolos tipo.

Kaip bebūtų, kai kalbame apie paskolas iš fizinių/privačių asmenų, taip pat turėtume kalbėti ir apie kreditorių keliamus reikalavimus, t.y. sąlygas, į kurias jie atsižvelgia tuomet, kai bando nustatyti ar į juos besikreipęs fizinis asmuo gali gauti paskolą ir jo finansinė situacija yra tinkama. Tokiu atveju visuomet labai didelis dėmesys yra skiriamas vartotojų pajamoms ir jų kredito istorijai. Į tai žiūrima ir įprasto kredito atveju, bet kreditai iš žmonių suaktyvina šias sąlygas iš naujo, jei galima taip išsireikšti. Taip pat niekuomet nepraleidžiama pro akis ir darbo stažo, kuris vaidina ne ką mažesnį vaidmenį kreipiantis dėl paskolos. Be to, kiekvieno žmogaus finansinių įsipareigojimų dydis ir asmeninė kredito istorija taip pat yra labai svarbūs veiksniai, į kuriuos turi atsižvelgti kiekvienas kreditorius, kuris teikia paskolas. Ką jau kalbėti apie tai, kad visi šie keliami reikalavimai nėra vieninteliai, į kuriuos atsižvelgia kreditoriai, todėl natūralu, kad jei jūs norėsite gauti paskolą iš žmogaus, jūs turėsite būti mokūs vartotojai, kurie neturi didelių finansinių įsipareigojimų ir jūsų asmeninė kredito istorija yra teigiama.

1 comment on “Kur ir kaip gauti paskolą iš žmonių?

  1. Manau geriau kreiptis į kredito unijas arba bankus. Su žmonėmis gali būti slidus reikalas, o su oficialiomis įstaigomis viskas vyksta gražiai ir švariai.
    http://kku.lt/paskolos/

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>