Kvepalų laikymo ir naudojimo taisyklės

Aromatų pasirinkimas yra rimtas darbas. Tačiau įveikus tą darbą galiausiai bus galima mėgautis tokiais kvapais, kurie ne tik padeda žmogui pasipuošti, tačiau ir skleisti savo asmenybę.

Geros kokybės aromatus, kvepalus galite įsigyti čia: https://burkalifa.eu/6-kvepalai-moterims. Kadangi pasirinkimas labai platus – teks skirti šiek tiek laiko. O jo skyrus, žinoma, džiaugtis ne tik aromatu pačiai, tačiau ir džiuginti kitus

Pateiksime Jums svarbiausias kvepalų laikymo bei naudojimo taisykles, kurios leis mėgautis aromatais.

Kvepalų laikymo taisyklės

· Reikia rasti vietą, kur nėra tiesioginių saulės spindulių. Kitu atveju Jūsų kvepalai gali būti kiek pažeidžiami ir tuo pačiu tarnaus kur kas trumpiau

Kvepalai· Jiems nėra tinkama ne tik šiluma, tačiau taip pat ir drėgmė. Štai todėl geriausia kvepalų nelaikyti vonioje.

· Geriausia su savimi nesinešioti kvepalų, kurių buteliukai yra labai dideli. Kad ir kokios geros kokybės yra stiklas – jis gali dužti.

· Kvepalų negalima laikyti ir greta kitų aromatą skleidžiančių šaltinių, pavyzdžiui, difuzoriaus.

· Kvepalai turi galiojimo laiko tarpą, tad jis turi būti įvertinimas. Tik tokiu atveju, kai jie dar galioja – aromatas bus toks, kokio yra vertas žmogus ir kokio reikia tikėtis.

Kvepalų naudojimo taisyklės

Radus tinkamą laikymo vietą taip pat reikia pasirūpinti, kad jie būtų ir tinkamai naudojami.

· Purkšti reikia ant kūno, o ne drabužių, kaip daro daugelis. Taip, ant rūbų laikosi kvapas kur kas ilgiau, tačiau dažniausiai pats aromatas ne visiškai tikslus toks, koks buvo kurtas menininkų.

· Geri kvepalai yra tie, kurie papurškus laikosi visą dieną, tačiau dažnai ryte skleidžia visiškai kitokį aromatą nei vakare. Štai todėl siūlome nepurkšti kvepalų kelis kartus per dieną ant savo kūno. Dažniausiai tuomet jų būna per daug ir malonus aromatas tampa nebemalonus. Išskyrus tuos atvejus, žinoma, kai naudojami blogos kokybės kvepalai, kurie labai greitai išsivada.

· Atsiminkite, kad tie patys kvepalai ant kitokio žmogaus skleidžia vis kitą kvapą. Štai todėl siūlome rinktis ne pagal kitų rekomendacijas, tačiau savus norus.

Štai šie paprasti patarimai leis radus tinkamą aromatą juo mėgautis kuo ilgesnį laiko tarpą. Nuostabu? Tikrai taip. Ir svarbiausia, kad prieinama kiekvienam.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>