Anticeliulitinis masažas ir kitos priemonės, naikinant celiulitą

Ką daryti, jeigu vasara jau ant nosies, o ant šlaunų – celiulitas? Specialus masažas, tinkama mityba, sportas ir noras pasikeisti – tai gali pakeisti jūsų išvaizdą.

Kas yra celiulitas

MasažasTam, kad suprastumėte, kada veiksmingas anticeliulitinis masažas ar kitos priemonės, verta išsiaiškinti, kas yra pats celiulitas. Dalis moterų turi paveldėjimą ir didesnį polinkį turėti celiulitą, pas kitas, net ir turint daug antsvorio, tokių dalykų neatsiranda, nors tu ką. Tačiau apskritai tai yra tam tikras poodinio sluoksnio uždegimas, dėl kurio riebalai išsiskaido tam tikrais kauburėliais ir taip atsiranda celiulitas. Taip pat jam atsirasti ir tam uždegimui išplisti padeda riebus, saldus maistas, gazuoti gėrimai, nejudrus gyvenimo būdas ir pan. Stebuklingas kremas celiulito nepanaikins – reikės pasistengti labiau.

Masažo nauda

Vienas iš veiksmingiausių būdų atsikratyti celiulito greitai – anticeliulitinis masažas. Tačiau jį verta rinktis tik tada, jeigu kartu ir keičiate gyvenimo būdą. Tik kaip pavienis dalykas jis nebus toks veiksmingas ir geras. Pats masažas (dažniausiai vakuuminis, limfodrenažinis) ypatingas tuo, kad jo metu yra suskaidomi visi tie kalniukai ir riebalai normaliai išsiskirsto. Tačiau tai yra vienalaikis pasekmių naikinimas. Jeigu gyvenimo būdas nesikeis, celiulitas ir vėl atsiras bei demonstruos savo galias.

Sveika mityba ir sportas

Taigi, nors masažas ir yra tikrai labai veiksmingas, bet pirmiausia reikia panaikinti to celiulito atsiradimo priežastis. Tiesą sakant, jas reikia naikinti dėl bendros jūsų sveikatos, o ne dėl celiulito. Nes jeigu jo turite, tai reiškia, kad turbūt visai nesportuojate, taip pat nesistengiate būti sveiki, maitinatės prastos kokybės, apdirbtu, nemaistingi ir kitaip kenksmingu maistu. Reikėtų stengtis to vengti kuo labiau ir imtis visokeriopų pastangų, siekiant sveikesnio gyvenimo būdo. Pirmiausia reikėtų pasidomėti, kas yra visavertė mityba ir ją pasirinkti. Tada reikėtų ir pradėti sportuoti. Pamatysite, greitai pajusite skirtumą gyvenime, kai viską darote tingiai ir nesveikai, ir kai gyvename puikiai. Aišku, visada bus ir dezinformacijos, kad celiulitą ar antsvorį sunaikins kokia piliulė ar stebuklingas kremas – be jūs juk nesate tokie naivūs, ar ne.

1 comment on “Anticeliulitinis masažas ir kitos priemonės, naikinant celiulitą

  1. Šiek tiek turėjau celiulito, bet į jį dėmesio nelabai kreipiau. Bet šiaip susidomėjau gydomaisiais masažais ir aktyvia veikla, pradėjau sportuoti, eiti į procedūras. Po kiek laiko pasižiūrėjau – celiulitas buvo dingęs. Nors ir nestresavau dėl jo, tačiau vis tiek smagu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>