Miško kainą lemiantys faktoriai

Misko kainaUAB „Miškų projektai“ – visoje Lietuvos teritorijoje ir jos regionuose dirbanti įmonė. „Miškų projektų“ veiklą sudaro: miško su žeme pirkimas, miško pirkimas iškirtimui, prekyba malkomis, apvalia mediena, miškotvarkos projektų ruošimas, kirtaviečių želdinimas, medienos pirkimas, pardavimas, miško ruoša tiek kirtimui, tiek ištraukimui, miško tvarkymas – sanitariniai, einamieji kirtimai, miškininkystės paslaugos, miškotvarkos projektų parengimas, patvirtinimas, konsultacijos miškotvarkos klausimais, skubus miškų vertinimas, pagalba norint parduoti medieną ir pan. „Miškų projektai“ teigia investuojantys į miško sklypus ir nesiekia trumpalaikės naudos, o priešingai, visuomet atidžiai įvertina visus miško privalumus. Įmonė užtikrina kokybiškai ir profesionaliai teikiamas paslaugas, o medienos pardavėjams garantuoja palankias kainas ir jos pardavimo sąlygas.

Jeigu yra norima parduoti mišką, būtina atsižvelgti į ne vieną faktorių, lemiantį jo kainą. Miško kaina priklauso nuo jo amžiaus, būklės, medžių tankumo ir kitų aspektų, nulemiančių, kokį miško kiekį galima kirsti ir kaip greitai galima imtis šių darbų. Kiekvieno miško kaina taip pat priklauso nuo regiono, vietovės, miško kategorijos, esamų privažiavimų, iškertamos medienos rūšies, jos kokybiškumo. Įmonės darbuotojai visuomet važiuoja į reikiamą įvertinti mišką ir objektyviai, atsižvelgdami į išvardintus kriterijus, įvertina miško kainą rinkoje. Jeigu vertinant miško kainą nėra atsižvelgiama į tai nulemiančius faktorius, miško pardavimas gali tapti nesėkmingu sandoriu ir paskubėjus tai padaryti gaima likti nusivylus galutiniu pirkimo – pardavimo rezultatu. Todėl yra būtina pasidomėti miškų kainomis rinkoje ir atsižvelgti į parduodamo miško privalumus bei trūkumus.

Jeigu planuojate parduoti mišką arba jums yra aktuali kita UAB „Miškų projektų“ teikiama paslauga, su įmonės darbuotojais galite susisiekti visą parą veikiančiu telefonu, rašyti trumpąją žinutę arba užpildyti užklausos formą įmonės tinklapyje ir su jumis bus susisiekta paros laikotarpyje. Įmonės tinklapyje esančioje formoje reikia parašyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, jūsų siūlomą kainą už 1 hektarą, kadastrinį numerį, arba, jei tokio neturite, registro numerį bei užpildyti pastabų laukelį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>