Naujas butas su paskola

Ar butas Naujamiestyje – lengvai pasiekiamas tikslas kiekvienam žmogui? Ko labiausiai reikia, norint gauti tokį pirkinį? Ar su paskolomis parduodamos Naujamiesčio Alėjos butai? Vienareikšmio atsakymo, kaip ir politikoje, čia nėra. Tačiau yra keletas standartinių procedūrų, kurios gali leisti įsigyti butą su paskola.

Žinokite savo paskolos ribą

Pirmiausia rekomenduojama gerai žinoti savo paskolos ribą. Kiek galite sau leisti skolintis? Ar ribą nustatysite pagal tai, kiek jums pinigų suteikia bankas, ar pagal tai, kiek norite (ar nenorite) būti įsiskolinę? Tai svarbūs klausimai, oatsakymą į juos nulems jūsų tolesnius sprendimus. Patariama iškart nueiti į banką ir sužinoti, kokia realiai paskola jums gali būti suteikiama (nes galbūt visai kitokia negu kad rodo internetinė paskolos skaičiuoklė). Tada nuspręskite, ar tiek pinigų jums užteks, ar reikės dar iš kažkur gauti, ir kokios yra perkamo buto kainos lubos.

Pasirinkite tinkamą laiką

Gyventi NaujamiestyjeJeigu buvote banke sausio mėnesį, tada tą paskolą jums tikriausiai galės suteikti iki pat gruodžio pabaigos. Tačiau jeigu dėl paskolos būstui kalbėjotės lapkritį, o jos pasiskolinti ateinate jau kitų metų vasarį, tai reiškia, kad keičiasi ir jūsų mokumo istorija. Jeigu jūsų pajamos kiekvienais metais skirtingos, tuomet jums bus jau kitokios paskolos gavimo ribos. Turėkite tai omenyje. O šiaip nekilnojamojo turto rinka dažniausiai atsigauna pavasarį, tad ar domins butas Naujamiestyje, ar kažkur kitur, visada rasite geriausią variantą pavasarį. Tada ir persikraustyti, remontuoti per vasarą bus lengviau.

Rinkitės geriausią butą

Rinkitės butą pagal visus jums svarbius parametrus: buto kaina, dydis, aukštas, langai į pietų ar šiaurės pusę, susisiekimas, žalia aplinka, žaidimų aikštelės, artimi darželiai, mokyklos ar naktiniai klubai. Kiekvienas žinome savo kriterijus. Nepirkite buto, kuris ne labai patiktų. Jeigu nieko nerandate, permąstykite, kur gauti daugiau pinigų, arba kurie jūsų poreikiai ne tokie svarbūs. Tačiau išsirinkite butą tokį, už kurį ir tą paskolą vėliau bus negaila mokėti. Dabar labai populiarūs yra butai Naujamiestyje. Pasivaikščiokite rajonuose, kuriuose galbūt norėtumėte kažką pirkti.

Popieriai

Nieko nepadarysi – jums reikės susitvarkyti popierius. Imant paskolą, tikrai reikia pasistengti gauti tiek pinigų, kad užtektų viskam. Reikės pasirašyti nemažai dokumentų, o tai netgi užtruks. Būkite ramūs – visi pereina tuos pačius buhalterijos ratus. Jūs nesate išimtis. Taigi, kai susitvarkysite su visais popieriais, bus galima ir butą įsigyti tą, apie kurį svajojate.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>