Naujos statybos butai komfortiškam gyvenimui

Mūsų namai – mūsų užuovėja, ramybė ir poilsis po sunkios darbo dienos. Ieškodami nekilnojamojo turto, neturėtumėte skubėti – priimkite sprendimą, kuris džiugins ne vienerius metus ir atitiks visos šeimos lūkesčius. Šiuo metu ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia naujų butų pardavimas Pašilaičiuose – tai modernus ir šiuolaikiškas daugiabučių projektas, tinkantis jaunoms šeimoms, vyresnio amžiaus pirkėjams ir studentams.

Naujų butų pardavimas Pašilaičiuose individualiems pirkėjų poreikiams

AmbercityJei norite džiaugtis patogiu ir komfortišku gyvenimu, rinkitės stilingus, jaukius ir funkcionalius namus. Vienas svarbiausių aspektų – statybinės medžiagos ir techniniai sprendimai. Pašilaičiuose esantis daugiabučių projektas išsiskiria ilgaamžiu ir patvariu fasadu. Namuose sumontuoti šiuolaikiški, dideli, trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu. Langai atitinka griežtus A klasės statinio energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus, kas leidžia džiaugtis šiltu ir šviesiu būstu. Namai, kuriems naudojamos silikatinių plytų mūras, priskiriami B energinio efektyvumo klasei. Patogi, individualiai reguliuojama šilumos nustatymo sistema užtikrina mažesnes šildymo sąnaudas ir padeda palaikyti pageidaujamą komforto lygį.

Naujos statybos daugiabučiai – subtili estetika ir saugumas

Naujos statybos butai vertinami ne tik dėl savo funkcinių pranašumų, bet ir dėl patrauklios estetikos. Nauji daugiabučiai išsiskiria šiltų spalvų fasadais, kurie kuria darnią harmoniją su gamta ir šalia esančiais statiniais. Tvarkingos laiptinės, prižiūrėti vidiniai kiemeliai, pasivaikščiojimų takai ir natūralios žolės ploteliai kuria jaukią visumą – tokioje aplinkoje malonu leisti laisvą laiką su vaikais, sutuoktiniu ar draugais. Be to, naujos statybos daugiabučiai rūpinasi gyventojų saugumu, todėl daugelis projektų saugomi vaizdo stebėjimo kameromis, vidiniai kiemeliai yra rakinami ir apsaugoti nuo pašalinių dėmesio. Įėjimas į laiptines ribojamas telefonspynėmis. Daugiau saugumo suteikia ir šiuolaikiškos automobilių stovėjimo aikštelės, paprastai įrengiamos požeminėje namo erdvėje.

Būsto išplanavimas ir interjero sprendimai

Rinkdamiesi svajonių namus, turite įvertinti ne tik išorinius aspektus, bet pagalvoti ir apie vidinį būsto išplanavimą. Apsilankykite http://ambercity.lt svetainėje ir apžiūrėkite parduodamų butų struktūrą. Nuspręskite, kelių kambarių buto norite, kuriame aukšte jis turėtų būti, kokio stiliaus interjeras atitiks jūsų lūkesčius. Beje, jei skubate arba nenorite užsiimti savarankišku būsto įrengimu, galite rinktis butą su pilna apdaila ir apstatymu – daugiabučio statytojai namų įrengimą patiki ilgametę patirtį turintiems dizaineriams, kurie, ieškodami funkcionalumo ir stiliaus dermės, siūlo šiuolaikiškai ir praktiškai įrengtus būstus. Renkantis būstą, svarbu atkreipti dėmesį ir į kambarių išplanavimą, langų padėtį (į kurią pusę nukreipti miegamojo, valgomojo ar kitų gyvenamųjų erdvių langai), matomą vaizdą ir t. t.

2 comments on “Naujos statybos butai komfortiškam gyvenimui

  1. Naujos statybos namai nors ir truputį brangesni, tačiau reikia nepagailėti pinigų ir investuoti į juos. Ten tikrai nebus taip, kad tik įsikėlus teks tvarkyti elektros instaliaciją ar santechniką. O be to ten būna dažniausiai įdiegtos apsaugos sistemos, o kartais net ir kondicionieriai.
    https://alternetas.lt/paslaugos/elektros-instaliacija/

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>