Ekonomiškiausi oro kompresoriai

Šiandien renkantis oro kompresorių pats svarbiausias kriterijus turėtų būti jo ekonomiškumas, mat beveik visi oro kompresoriai yra linkę sunaudoti nemažai elektros energijos, todėl kuo ekonomiškesnis kompresorius, tuo daugiau pinigų jis jums gali sutaupyti. Todėl nusprendėme apžvelgti oro komnpresorių tipus ir nuspręsti, kurie iš jų yra ekonomiškiausi.

Oro kompresorių tipai

Oro kompresoriaiEsti net keturi oro kompresorių tipai. Tai sraigtiniai, stūmokliniai, menteliniai ir medicininiai oro kompresoriai. Sraigtiniai kompresoriai yra vieni populiariausių, nes pasižymi dideliu universalumu. Juos galime sutikti tiek mažose dirbtuvėse tiek ir milžiniškose gamyklose. Jie yra praktiški, ekonomiški bei nesunkiai patenkina klientų poreikius. Naudojant šiuos kompresorius galima sutaupyti net iki 40% elektros energijos.

Stūmokliniai oro kompresoriai jau yra profesionalūs ir patenkins specifinių klientų poreikius. Šie kompresoriai nepasižymi dideliu ekonomišku, tačiau jie ir nėra perkamiausi prietaisai. Šis kompresorius pasižymi sudėtingesne sudėtimi ir žymiai produktyvesniu darbu.

Menteliniai kompresoriai taip pat yra laikomi profesionaliaisiais kompresoriais, kurie orą suspaudžia tarp statoriaus ir mentelių. Šie kompresoriai pasižymi ilgaamžiškumu, ekonomišku, žemu triukšmo lygiu. Todėl jie puikiai tiks patalpoms, kuriose nepageidaujams triukšmas. Kompresoriai nors ir yra ilgaamžiški ir ekonomiški, tačiau savo elektros sunaudojimo kiekiu nepralenkia sraigtinių kompresorių.

Paskutiniai, bet ne prasčiausi tai medicininiai kompresoriai. Šia kompresoriai naudojami ne tik laboratorijose ar ligoninėse, tačiau ir stomatologijos kabinetuose, grožio centruose, meno studijose ar net buityje. Mat šie kompresoriai pasižymi nedideliu našumu ir beveik visai begarsiu darbu, todėl puikiai tinka naudoti patalpose, kur yra žmonių. Kadangi šie kompresoriai nėra didelio darbo našumo, todėl nereikalauja ir daug elektros energijos.

Santykinai lyginant su sraigtiniais kompresoriais medicininių ir sraigtinių kompresorių energijos sunaudojimo lygis yra beveik tas pats, tačiau atsižvelgiant į tai, jog sraigtiniai kompresoriai atlieka žymiai didesnius darbo kiekus – jie yra ekonomiškiausias pasirinkimas. Tačiau jei oro kompresoriaus reikia jums neilgam laikotarpiui ir įsigyti jį jums yra per didelė prabanga, tuomet jus turėtų sudominti kompresorių nuoma. Tai puiki alternatyva tiems, kuriems oro kompresorių darbo reikia neilgam laikotarpiui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>