Pakabinami šviestuvai ir jų poreikis skirtingose erdvėse

Šviestuvas tauSugebėjimas kiekvienai įrenginėjamai patalpai pritaikyti jai geriausiai tinkančius sprendimus – tikras mokslas, reikalaujantis nemažai žinių arba puikaus skonio ir estetikos pajautimo. Kas puikiai tiks vienai erdvei, kitoje gali atrodyti ne taip ir gerai, todėl būtina iš anksto turėti viziją bei pabandyti ją sudėlioti ne tik galvoje, bet ir ant popieriaus lapo ar kompiuteryje. Tai padės nepadaryti klaidų ir iš anksto įsigyti interjerui reikiamus daiktus. Prieš pradedant patalpas apstatyti baldais ar kita reikiama įranga, labai svarbu įvertinti vieną būtiniausių bet kokio interjero funkcionalumų – apšvietimą. Paprastai pirmasis apšvietimo variantas, šaunantis į galvą – pakabinami šviestuvai. Nors jie ir yra lengvai įmontuojami bei gali papuošti bet kokią aplinką, tokia apšvietimo sistema tinka ne visur. Kur geriausia panaudoti pakabinamus šviestuvus, ir kuomet jų geriau vengti?

Jei planuojate namų interjerą, turėkite omenyje, kad juose pakabinami šviestuvai tiks kone visur. Geriausiai jie atrodys svetainėje, miegamajame, valgomajame. Žinoma, prieš renkant tokio tipo šviestuvą, reikia apgalvoti, kokio dydžio erdvė įrenginėjama, ir kaip tarpusavyje bus derinami kiti šviestuvai. Pavyzdžiui, labai mažame, funkcionaliai išplanuotame būste, kuriame ir taip pilna įvairių detalių, nelabai tiks ilgi, masyvūs pakabinami šviestuvai. Jei jums artimas klasikinis stilius ir mėgstate didesnės kvadratūros kambarius, paliekančius erdvės eksperimentams, čia puikiai pritaikysite didesnius sietynus ar kitų tipų lubines apšvietimo sistemas.

Pakabinami šviestuvai tampa vis populiaresni ir viešose įstaigose, pavyzdžiui, kavinėse, restoranuose, galerijose, teatruose. Čia naudojamos modernios, futuristinės instaliacijos ar anaiptol – senesnius laikus menantys dekoro elementai.

Pakabinamų apšvietimo sistemų verčiau vengti pramoninės, gamyklinės paskirties pastatuose, dideliuose biuruose. Čia reikalinga kokybiški, patvarūs, ryškūs ir galingi šviesos šaltiniai, todėl pakabinami šviestuvai ne tik nesuteiks reikiamo šviesos srauto, bet ir neatitiks tokiose erdvėse vyraujančios industrinės aplinkos.

Lubinis apšvietimas taip pat ne visada tinka vonios kambaryje, prieškambaryje. Šios erdvės paprastai yra labai nedidelės, o tokios interjero detalės gali trukdyti praėjimui, pernelyg apkrauti patalpą.

1 comment on “Pakabinami šviestuvai ir jų poreikis skirtingose erdvėse

  1. Savo naujiems namams pirkome šviestuvus iš šios elektroninės parduotuvės: bhttps://elektra.lt/lt/84-sviestuvai Ten radome gausų pasirinkimą mums patinkančių šviestuvų. Buvo sunku išsirinkti nes atrodo, kad visi labai gražūs. Išsirinkome labiausiai derančius prie mūsų namų interjero.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>