Paskolos internetu: kaip pasirinkti geriausią?

Paskolos internetu – tai be galo populiari paslauga, kuria naudojasi tūkstančiai žmonių visoje Lietuvoje. Greituosius kreditus, paskolas automobiliui, būstui ar kitiems poreikiams patenkinti galima gauti pildant be galo patogias formas, negaištant laiko valandų valandas bendraujant su konsultantais ir labai greitai įvertinant, ar esamų pajamų pakaks, kad galėtumėte ilgainiui išsimokėti paskolą. Vis dėlto, jei jus domina paskolos internetu, gali tekti susidurti su gausybe skirtingų įmonių, siūlančių savo paslaugas. Kaip pasirinkti geriausią?

InternetasSvetainės valdymas

Vienas svarbiausių prioritetų, kuriuo reikėtų remtis renkantis kreditus teikiančią bendrovę – jos internetinė svetainė. Rinkoje įsitvirtinę žaidėjai, kuriems rūpi klientų poreikiai, pasistengė, kad lankytojas jų puslapyje rastų visą reikiamą informaciją, o ji būtų ne tik tvarkingai ir išsamiai pateikta, bet išdėstyta taip, kad norint rasti atsakymus į dominančius klausimus netektų ilgai klaidžioti po svetainę. Juk paskolos internetu ne veltui perkeliamos į elektroninę erdvę – paslauga privalo būti greitesnė, patogesnė ir patrauklesnė.

Paskolų skaičiuoklė

Būtų gerai, jei įmonė, kuria domitės, turėtų paskolų skaičiuoklę. Tai leidžia įsivertinti, per kiek laiko turėsite grąžinti kreditą ir kokias įmokas reikės įnešti. Beje, skaičiuoklė padės įsivertinti, kuri paskolų bendrovė siūlo geriausias sąlygas bei mažiausias palūkanas. Juk kiekvienam, kuriam aktualios paskolos internetu, svarbu rasti paslaugos teikėją, kuriam rūpi ne tik kuo labiau pralobti, bet ir patenkinti savo klientą ir priversti jį paslauga pasinaudoti ir vėl.

Administraciniai mokesčiai

Kai kurios įmonės, kurių veikla – paskolos internetu – taiko administracinius mokesčius, apie kuriuos klientai sužino tik atsiskaitydami už paslaugas arba jau pasiėmę paskolą ir mokėdami didesnes palūkanas nei tikėjosi. Žinoma, ši veikla nėra neteisėta, nes paprastai informacija apie tokius mokesčius yra skelbiama svetainėje ar sutartyje, tačiau mažai matomose vietose. Jei nenorite papulti į tokias nemalonias pinkles, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi ir pasiteiraukite, ar imant greitąjį kreditą įtraukiamos ir administracinės išlaidos. Jei atsakymas neigiamas, galite jaustis saugiai. Net ir tokiu atveju, jei įmonė vėliau bandys prie paskolos internetu priskaičiuoti tokio tipo mokesčius, turėsite užfiksuotą įrodymą, jog jums pateikta informacija teigė ką kita.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>