Pirkiniai artėjant šventėms

Kaip ir pusei sostinės, pagrindiniu maršrutu man pastaruoju metu tapo prekybos centras Vilniuje. Sakyčiau, ten susitikti galima turbūt tiek daug pažįstamų, kiek jų nesutiktum gal net pomirtiniame gyvenime (kaip kad giedama, jog visi po mirties susitiks). Susitinku visus čia ir klasiokus, ir grupiokus, ir bendradarbius, ir gimines, ir visus, kurie atitinka tuos pačius ratus pavyzdžiui mano tėvų, brolių, sesių atveju. Galima būtų sakyti, atėjo visas feisbukas čia, bet tai būtų netiesa, nes atėjo ir tie, kurie jokio feisbuko neturi. Taigi, ką gi čia visi smagiai veikia? Viskas paprasta. Kalėdos, stebuklų metas, tą supranta Vilniaus žmonės, todėl visi ateina pirkti visko. Aš ne išimtis, taigi, atėjau apsipirkti Kalėdoms.

Siuntiniams

Šventės prekybos centruosePirmas dalykas, kurį visada pradedu daryti artėjant šventėms, tai rūpintis tais žmonėmis, kurie gyvena ne čia, ir kurių negaliu pamatyti gyvai. Bet pasakyčiau, kad tai irgi yra savotiškai smagu, kad galiu išsiųsti siuntinį, kad galiu per internetą su visais pasikalbėti, pabūti. Tačiau tai yra ir išankstinis rūpestis. Nes šiaip taip greitai dovanomis nesirūpinu, tačiau atėjus tokioms šventėms jau tenka tą padaryti iš anksto. Žinau, kad visi visiems siųs viską, taigi, turiu susipakuoti dovanas bei atvirutes ir išsiųsti gruodžio pradžioje. Perku ir pačiame prekybos centre ir mažose parduotuvėlėse, įsikūrusiose po tuo pačiu, pavyzdžiui, „Ozo“ stogu. Atvirukai, dėžutės dovanoms, lietuviškos gėrybės, kurias bus smagu gauti: dešros, šakočiai, grybukai ir kiti gardumynai. Tai dalykai, kuriuos būtina padovanoti artimiesiems, jeigu nori pamatyti jų šypseną, jų džiaugsmą. Tą ir stengiuosi visada daryti.

Dovanoms

Aišku, visų dovanų prekybos centre nenupirksi, bet gerai paieškojęs rasi kažką, ko tikrai reikia ir kas tiks visiems. Tarkime, vyrams niekada nežinau, ką dovanoti, jie ir patys gal nežino, ko norėtų. Todėl perku jiems kojines, kai jų reikia daugiau – geriausia eiti į prekybos centrą ir ten gauti, ko reikia.

Maistui

Be abejo, kad maistas yra kitas labai svarbus kalėdinis džiaugsmas, taigi, perku visko. Prieš pat Kūčias tenka pirkti kaip tik šiam sezonui būdingo maisto, mišrainėms, silkėms, aguonpieniui. O šiaip visą mėnesį pirkinėju visokius saldumynus, miltus ir kt.

Dekoracijoms

Kokios Kalėdos be eglutės ir žaisliukų. Nusiperku burbulų, girliandų. Man nebūtina šiuos dalykus kasmet turėti naujus, todėl perku maždaug tada, kada žinau, kad tikrai reikia. Taigi, kartais tai būna girliandos, kartais tai būna bumbulai.

1 comment on “Pirkiniai artėjant šventėms

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>