Pirmas ledas – pirmos kelyje paslydusios mašinos

Kur kreiptis tuomet, kai nutinka neplanuota nemaloni staigmena, ir kelyje link namų jūsų automobilis paslysta ant pirmojo ledo? Tokiais atvejais reikia ieškoti, kas nutemptų ir nupirktų mašiną, jeigu jos jau neplanuojate naudoti. Tam tinka ir tokios įmonės kaip Autosupirktukas.lt. Paskambinę ten galite bet kokiu metu išsikviesti automobilį, kuris nutemps jūsų mašiną ir sumokės dar jums už tai. Geriausia tą daryt, kada automobilis jau ir taip prastas, gal planuotas parduoti. Tie, kas dar nenori atsikratyti savo sena mašina, renkasi kitokius variantus, mašinas taiso ir toliau naudoja. Vos tik lauke pašąla, vairuotojai iškart ima slidinėti.

Paslydo paskutinę techninės savaitę

Superkami automobiliaiŠtai seną mašiną „Volvo“ vairavęs Dainius sako, kad ir taip ta savaitė jo mašinai buvo paskutinė. Tačiau netikėtai pašalus, dar teko įsivelti į auto įvykį, netekti savo mašinos ir su ja atsisveikinti keliomis dienomis anksčiau nei planuota. „Gal ir gerai, kad taip atsitiko. Jeigu būtų viskas nutikę pora savaičių vėliau, kai jau turėčiau naują mašiną ir ją sudaužyčiau, tai aišku tikrai norėtųsi kad ir plaukus nuo galvos rautis… Juk nauja mašina ir sena mašina yra skirtingi dalykai. Su šita mašina pravažinėjau 4 metus, abu kartus reikėjo eiti technikinę labai sunkiai, visada dėl ko nors kabindavosi. Sutinku, tokia sena mašina ir negali garantuoti kažkokios tobulos būklės, bet šiaip ar taip, manau, ji visada buvo geresnė, negu kad ją bandydavo pristatyti. Visgi čia jau ėjo paskutiniai technikinės mėnesiai, ką čia, buvo paskutinė savaitė. Tikrai nenorėjau dar kartą su ja važiuoti per technikinę ir ten klausyti visų priekaištų, drebėti, ar pavyks sutvarkyti, ar ne. Galiausiai viską palikau štai taip. Netikėtai pyliau į bortelį, paslydęs ant pirmojo plikledžio. Dar net padangų nebuvau spėjęs pasikeisti. Kur tai matyta, kad dar tik rugsėjo pabaigoje prasideda šalnos. Šie metai šiluma mūsų nelepino, nors ir daug visi kalbėjo apie globalinį atšilimą… Taigi, mano mašiniukui buvo viskas. Paskambinau į Autosupirktukas.lt ir paprašiau, kad paimtų. Vyrai sąžiningai brangiai paėmė. Turbūt nieko nebūtų likę, jeigu būčiau pats tempęs ir tvarkęs. O čia – viską sutvarkė, ir dar namo parvežė“, – prisimena Dainius.

Superka ir tvarkingas, ir daužtas

Kaip pasakoja automobilių supirkėjai, pas juos atsiduria įvairaus stovio automobilių. Kai kurie išties geriausiai tinka tik parduoti dalimis, kitus dar galima ir sutvarkyti.

2 comments on “Pirmas ledas – pirmos kelyje paslydusios mašinos

  1. Šios nelaimės galima laisvai išvengti tiesiog pasirinkus saugų greitį, bei laiku keičiant padangas. Kadangi nesu lakūnas, o padangas visada laiku keičiu, gal net gi kažkiek anksčiau, niekada (tfu tfu) neturėjau avarijos. Padangas perku iš https://www.naujos-padangos.lt

  2. Šios nelaimės galima laisvai išvengti tiesiog pasirinkus saugų greitį, bei laiku keičiant padangas. Kadangi nesu lakūnas, o padangos ziemines visada laiku keičiu, gal net gi kažkiek anksčiau, niekada (tfu tfu) neturėjau avarijos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>