Pirties reikmenys buhalteriams

Buhalteriniai sprendimaiVienos įmonės, kurios veikla yra buhalterines paslaugos, darbuotojai šventė įmonės gimtadienį. Buvo išnuomota pirtis, ir visi galėjo leisti laiką rudens vakarą taip, tarsi tai būtų vasara. Įmonė pasirūpino ir savo darbuotojus buhalterius apdovanoti specialiais pirties reikmenimis, kurie tapo ir šventine atributika.

Pirties reikmenys

Kadangi šiems žmonėms buhalterines paslaugos buvo pagrindinė gyvenime veikla, tiksliau, tai jų darbinė veikla, įmonė nutarė su humoru pažvelgti į tokią situaciją ir leisti pirties reikmenis papuošti specialiais logotipais. Aišku, neišvengiamai buvo sukurtos pirties kepurėlės, kurios turėjo įmonės logotipus. Tačiau taip pat buvo ir vardiniai rankšluosčiai, kepurėlės, vantos, šlepetės, ant kurių būdavo emblemos su specialiomis nominacijomis. Buhalteriai taip pat turėjo ir specialų nominacijų vakarą.

Išnuomota sodyba

Šiaip tai buvo išnuomota sodyba Molėtų rajone, kur ežerų tikrai daug, ir beveik prie kiekvieno – po kaimo turizmo sodybą. Pagrindiniame pastate visi galėjo švęsti tikrai gražias savo šventes, ten buvo ir maisto stalas, ir tokia speciali virtuvėle, taip pat buvo ir puiki erdvė, skirta šokiams. Taip pat ten, toje išnuomotoje sodyboje, dar buvo ir atskiras pastatas, kuriame visi galėjo miegoti. Ten išvien ir buvo tik miegamieji kambariai padaryti. Jie buvo ir pirmame aukšte, ir antrame aukšte. Svečių galėjo tilpti labai daug, tačiau jų iš viso buvo 40. Kai kurie buvo vieni, kai kurie – su šeimomis. Buvo ir patogios miegojimo vietos, skirtos ir vaikams. Taip pat lauke, kieme buvo ir upė, prie kurios buvo galima išsimaudyti. Nors visi kalbėjo, kad tai iš tiesų yra ežeras.

Veiklų sąrašas

Sodyboje buhalteriai tikrai turėjo, ką veikti. Buvo žaidžiami stalo žaidimai, lauke veikė futbolo ir teniso žaidimo aikštės, kas norėjo, galėjo skirstytis į komandas ir eiti pažaisti. Vakare visi vyrai ėjo į pirtį, o moterys ne visos tuo užsiėmė, bet kai kurios irgi norėjo išmėginti šią pramogą. Pirtyje laukė ir nominacijos, ir vantos ir karštas vandenėlis tiesiai ant pečių. Paskui buvo galima lėkti į ežerą arba lipti į mažą ledinį baseiną. Deja, pastarasis nesusilaukė didelio buhalterio susižavėjimo ir dauguma žmonių tiesiog bėgo į ežerą, kuriame galėjo tikrai gerai išsimaudyti. Vėliau, kitą dieną, jau grįžtant po visko namo, kiekvienas dar savo nuožiūra galėjo pasivažinėti po apylinkes, pamatyti, kaip viskas atrodo, kaip gražu aplink, kokie čia puikūs miškai.

1 comment on “Pirties reikmenys buhalteriams

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>