Populiariausios plastinės operacijos

Anksčiau stipriai peikta ir svetimybe buvusi plastikos chirurgija šiandien yra labai populiari ir geidžiama daugelio žmonių visai nepaisant jų lyties. Šiandieninės žiniasklaidos teikiami menamo grožio standartai diktuoja madas ne vienam, todėl jau mokykloje paklaustos mergaitės gali iš karto pasakyti kokios procedūros jas domina – krūtų padidinimas, riebalų nusiurbimas, pilvo sienos plastika, nosies ar ausų operacija. Todėl šiandien pateiksime populiariausias plastines operacijas, kurios atliekamos estetinio grožio tobulinimo tikslais.

Krūtų padidinimas ir pakėlimas

PlastikaNuo Senovės didelė moters krūtinė praneša apie sveiką ir vaikus galinčią išmaitinti moterį, todėl pasąmomingai iki pat šiandien moterys su didelėmis krūtinėmis yra vertinamos palankiau. Todėl nemažai moterų teigs, jog krūtų padidinimo operacija joms yra aktuali ir galinti suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Šiandien krūtys gali būti didinamos keliais būdais – įvairiais įmplantais arba riebalais. Kita procedūra krūtims – tai jų pakėlimas, kuris yra labai aktualus vyresnio amžiaus ar neseniai vaikelį pagimdžiusioms moterims. Dažnai po gimdymo ištuštėjusi krūtinė nukara žemyn, o senėjimo procesas dar pablogina situacija, todėl krūtų pakėlimas ne vienai yra puiki išeitis jaustis patogiau ir atrodyti estetiškiau tiek nuogai, tiek ir liemenėle.

Riebalų nusiurbimas

Be abejo, tiek moterys, tiek ir vyrai pasakys, jog riebalų nusiurbimas išspręstų ne vieną bėda tiek antsvorio tiek ir tiesiog keletos nereikalingų kilogramų klausimais. Žinoma, tai yra operacija į kurios užkulisius žmonės mažiausiai yra įsigilinę, mat riebalų nusiurbimo operacija nepadės atsikratyti antsvoriu – jos metu galima nusiurbti iki 3kg riebalų, todėl tai labiau naudinga tiems, kuriems dietos ir sportas nepadeda sumažinti tam tikros vietos. Be to, reikėtų atskirti ir kitą procedūrą – pilvo sienos plastika, kuri ypatingai aktuali daug svorio numetusioms ar po nėštumo formas praradusioms moterims. Šios procedūros metu pašalinamas riebalų sluoksnis, odos perteklius, atliekama bambos rekonstukcija.

Nosies arba ausų operacija

Dažnai vaikai mokykloje kenčia nuo patyčių dėl didelės bei kreivos nosies ar atlėpusių ausų, todėl net ir vaikams kartais atliekamos nosies mažinimo ar tiesinimo operacijos, ausų atlėpimo šalinimas. Šios procedūros taip pat populiarios ir suaugusiųjų tarpe jos suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, mat nosis ir ausys yra vieni geriausiai matomų kūno vietų.

1 comment on “Populiariausios plastinės operacijos

  1. Labai natūralu, kad pilvo plastika ir krūtų korekcijos yra vienos iš populiariausių procedūrų. Moterys dažniausiai kreipiasi po nėštumo, nes nori atkurti gražias kūno linijas ir vėl jaustis patraukliomis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>