Prašyti pinigų ar uždarbiauti?

Jeigu prie parduotuvės prie jūsų priėjo žmogus su ištiestu delnu ir prašė pinigų, jūs svarstėte – kodėl jis nedirba. Butelių rinkimas, metalo supirkimas, visokie valymo darbai. Tai tokie dalykai, kuriuos iš tiesų gali legaliai dirbti žmonės, kurie šiuo metu pinigų prašo. Galimas daiktas, kad jų nedomina metalo supirkimas ir kitokie darbai, nes jie įnikę į alkoholį. Tačiau išsikapstyti verta, o tai galima daryti ir ieškantis sau paprastų darbų ir uždarbio. Vienas iš būdų užsidribti yra metalo laužo supirkimas.

Apie darbą su metalu

MetransaKaip vyksta tokio tipo darbas? Pirmiausiai reikia turėti kažkokią vietą, į kurią būtų galima tempti surinktą metalą. Taip pat verta turėti kažkokį sunkvežimį ar tiesiog didesnę mašiną. Mašinos nėra labai brangios, ypač perkant kažkokią labai seną, svarbu, kad važiuojančią, galima įsigyti kad ir už 50 eurų. Tiesiog reikia norėti dirbti, važinėti po kaimus, miškus ir ten rinkti metalą. Vėliau metalo supirkimas gali būti daromas bet kurioje aikštelėje ir įmonėje, kuri užsiima tokiu verslu. Gali būti, kad bus superkamas spalvotas metalas, o gal ir sunkieji metalai. Visi jie turi savo kainas, ir priklausomai nuo to, už kokią kainą norėsite savo metalą parduoti, galėsite visai normaliai pragyventi. Turint omenyje, kad net ir padoriai atrodantys studentai dirba kavinėse už minimalią algą, galima sakyti, kad metalo laužo supirkimas gali būti ne ką prastesnis darbas. Tikriausiai teks nemažai pavažinėti, kad susirinktumėte pakankamai metalo, bet nuo nieko nepriklausysite, būsite pats sau valdovas, nereikės prieš kažką atsiskaitinėti. O tai ta laisvė, kurios labai pasigenda kiekvienas pas darbdavius dirbantis žmogus.

Rankdarbiai

Moterys gal nenorės važinėti po kaimus, ieškoti metalo ir užsiimti tokiu darbu. Tačiau jos gali užsiimti rankdarbiais. Pradedant siuvimu, mezgimu, nėrimu, dekoravimu, baigiant ir maisto gaminimu. Galima kepti labai gražius tortus, skanius sausainius ar gaminti kokį nors tradicinį maistą. Tai gali būti taip pat neblogas pragyvenimo šaltinis, tačiau pirmiausiai reikia turėti entuziazmo ir noro tokius darbus daryti.

Darbai ūkyje

Aišku, vyrai visada gali rasti ir kokio nors darbo ūkyje. Lietuvoje vis dar labai daug žmonių gyvena iš žemės ūkio. Ypač stambieji ūkininkai gyvena visai neblogai, ir jiems sezono metu tikrai reikia pagalbinių darbininkų. Taigi, nereikia nukabinti nosies dėl per mažų atlyginimų, ir galima tiesiog savarankiškai pasisiūlyti dirbti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>