Rankų darbo papuošalų parduotuvė – ar rankomis kurti produktai yra ženkliai brangesni?

Pasauliui vis labiau jaučiant globalizacijos poveikį, matome pirmuosius rezultatus – gaminiai, kurie iki tol atrodydavo patrauklūs, o jų kainos egzotiškai mažos, praranda paklausą. Žmonės, dalyvaujantys rinkoje, palaipsniui vis daugiau siekia orientuotis į kokybiškus, rankų darbo gaminius, o dar puikiau, jeigu tai yra vienetiniai daiktai. Kitaip sakant, žmonėms atsirado didžiulis unikalumo poreikis, jie nori ne vien tik, kad atrodyti, tačiau lygiai taip pat ir jaustis unikaliai – todėl įvairios handmade jewelry store ir tapo tokios populiarios, tiek internete, tiek jų fiziniai filialai.

Juvelyriniai dirbiniaiTurinyje konkrečiai pristatysime šios internetinės svetainės pavyzdį – kadangi projektas atrodo, kaip puikus pavyzdys, panagrinėsime orientacinius įkainius, kiek gi kainuoja gaminiai tokiose vietose, kaip rankų darbo papuošalų parduotuvė. Nepaisant to, pabandysime paanalizuoti, ar numatomos kainos priklauso nuo gaminio (apdaro) rūšies, ar didesnę įtaką vis dėlto atlieka naudojamos medžiagos. Palaipsniui pabandysime prižengti pagrindinių išvadų ir konstatuoti faktą, ar rankomis kurti produktai yra ženkliai brangesni, nei tie, kuriuos automatizuotai gamina didžiulės kompanijos.

Konkrečiu nagrinėjamu atveju – mūsų numatyta rankų darbo papuošalų parduotuvė – veikia tikslingai ir sistemingai rinkodaros atžvilgiu. Internetinis projektas yra atlikęs išsamią analizę ir pasirinkęs tikslinę klientų auditoriją. Būtent tokiu principu veikiančios įmonės turi didžiausią tikimybę suklestėti, kadangi tikslinės auditorijos išskyrimas ir orientavimasis į jų norų tenkinimą, gali padėti lengviau įgyti pastovių pajamų. Vis dėlto, pažymima, kad ši rankų darbo papuošalų parduotuvė neturi daug darbuotojų, todėl prekių pasiūla nėra pati didžiausia. Papildomai, tai vestuvių progai skirtų rūbų, aksesuarų parduotuvės taškas, kurios pagrindinis tikslas yra paviešinti minimalumo grožį ir svarbą – mažų akcentų išskirtinumą.

Rankų darbo papuošalų parduotuvė pasižymi tuo, kad naudoja nepaprastai kokybiškas medžiagas daiktų, rūbų bei aksesuarų gamybai. Atitinkamai, vien dėl šios priežasties kai kurie niekučiai galėtų pasirodyti pakankamai brangūs. Vis dėlto, papildomai norėtųsi pabrėžti tai, kad parduodamos prekės yra vienetinės, o tai garantuoja maksimalų išskirtinumą, puikią savijautą ir neįtikėtiną pasitikėjimą savo jėgomis ir išvaizda. Nepaisant pateiktos aukščiau informacijos, net ir tuo atveju, jeigu šie rankomis kurti produktai jums atrodo brangūs, pažymime, kad panašios alternatyvos rinkoje, kurios nors ir nėra išskirtinės, unikalios ir vienetinės, kainuoja kai kuriais atvejais netgi daugiau. Įvertinus tai, šios rankų darbo priemonės gali pasirodyti brangios tik jums – tokia jų vertė.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>