Rūtos istorija – nuo skolų iki turtų

Apie kreditusKas paskaytų, kad dar prieš 5 metus keli drabužiai ant kūno, viena pora batų ir greitas kreditas banko sąskaitoje buvo viskas, ką turi Rūta – ši dabar savimi pasitikinti moteris, kurianti savo, kaip ji sako, verslą, gerai pragyvenanti, nusipirkusi butą. Kokia jos istorija? Prašome paklausyti.

Miela Rūta, minėjote, kad greitas kreditas kadaise buvo išsigelbėjimo šaltinis, o dabar gyvenate taip, kad ir patidruagėms pinigų paskolinate. Papasakokite, kaip gyvenote prieš tuos penkis visko kupinus metus.

Buvau eilinė mergina, bandanti ieškoti laimės užsienyje. Baigiau mokyklą ir kolegiją (verslo vadybą), visiškai nesugalvojau, ką veikti. Draugai važiavo dirbti į užsienį, į Airiją skinti uogų. Aš pasakiau, kad irgi važiuosiu, nes pagaliau noriu pati pradėti uždirbti pinigus, ir ne batus už minimumą AKROPOLYJE pardavinėti,o jaustis oriai. Tėvai nesutiko, su jais labai konfliktavau. Susipykau su jais, jie man net neleido pasiimti jokių daiktų. Pinigų irgi nedavė, taigi, pasiėmiau greitąjį kreditą. Tuo metu dar būdavo galima juos gauti net ir neturint jokio darbo. Man reikėjo pinigų pradžiai, kad galėčiau išvykti iš šalies, nes ir bilietai kainavo, ir pragyvenimui reikėjo, kol dar nebūsiu gavusi pirmojo atlyginimo, taip mąsčiau.

Kaip jums ten sekėsi?

Man atrodo, ten buvo kaip pragaras. Niekada gyvenime nesijaučiau taip pažeminta, kai mums liepdavo dirbti blogiausiomis sąlygomis be jokių socialinių garantijų, be pertraukų. Tiesiog buvo siaubinga. Bet buvau prisiskolinusi, pinigai labai viliojo. Kelio atgal nebuvo. Reikėjo padaryti tai, ką suplanavau, nes kas kitas, jeigu ne aš. Tad pradirbau vasarą ir pažadėjau sau, kad daugiau kaip emigrante nedirbsiu.

O kaip pasiekėte tai, ką turite dabar?

Pirmiausiai grįžusi išsimokėjau skolas. Greitas kreditas visgi ne juokai – pasiskolini ir turi grąžinti. Tačiau jis sudarė tik penktadalį parsivežtų pinigų. Užsidirbau tikrai visai nemažai. O vėliau reikėjo jau galvoti, ką daryti. Tada kaip tik atsitiktinai susipažinau sporto klube su viena mergina, kuri prekiauja kosmetika. Ji kažkaip mane ir užkabino.

Dabar pati ten dirbate?

Taip, dabar esu nepriklausoma grožio konsultantė ir dėl to neblogai uždirbu. Aišku, darbas yra darbas, niekas šiaip sau pinigais neapiberia, už viską reikia mokėti. Turiu daug bendrauti su žmonėmis, daug stengtis, kad parduočiau tą kosmetiką. Bet esu matyt sutverta tokiam darbui, nes ir labai patinka, ir sekasi daug geriau negu kitoms.

Ačiū ir sėkmės!

1 comment on “Rūtos istorija – nuo skolų iki turtų

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>