Šeimos pramogų parkas X-PLANET: ką verta išbandyti?

Vaiko gimtadienisPramogos su vaikais – viena smagiausių šeimos akimirkų, kurios metu stiprinamas tarpusavio ryšys ir mėgaujamasi maloniu laisvalaikio praleidimu. Didžiausias šeimos pramogų parkas Lietuvoje ir Baltijos šalyse X-PLANET kviečia mažuosius superherojus atskleisti savo galias, o jų tėvus – smagiai praleisti laiką. Tai puiki vieta švęsti vaikų gimtadienius, išbandyti originalius atrakcionus ir žaidimų automatus.

Kuo ypatingas X-PLANET pramogų parkas?

Didžiausias šeimos pramogų parkas gali pasigirti itin erdviu išplanavimu – čia vienu metu gali linksmintis daugiau nei 300 svečių. Mažieji pramogautojai kviečiami kopti stačiomis alpinistinėmis uolomis, važinėtis elektrinėmis mašinėlėmis, išbandyti interaktyvius judesio žaidimus ir muzikines pramogas, pasisemti naujų įspūdžių 5D ir 7D kine, surengti azartiškas šaudynes ir leistis į kitas nuotaikingas pramogas, kurios ilgam pasiliks jūsų atmintyje. X-PLANET siūlo daugiau nei 40 žaidimų automatų visai šeimai ir Lietuvoje analogų neturinčius atrakcionus. Čia dirba kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurie rūpinasi vaikų gerove ir saugumu.

Ką verta išbandyti?

Jei ieškote smagių užsiėmimų vaikams, rekomenduojame apsilankyti X-PLANET šalyje. Originalūs atrakcionai dovanos nepamirštamų įspūdžių ir gražiausių akimirkų. Vaikai galės linksmintis didžiausioje vaikų žaidimų aikštelėje Baltijos šalyse (kurios plotas siekia 700 m2) ir išbandyti neregėtus atrakcionus. X-PLAY žaidimų aikštelėje vaikai galės šaudyti minkštais kamuoliukais, šokinėti ant batutų, leistis čiuožyklomis ir maudytis kamuoliukų baseine. Patys mažiausi kviečiami į specialiai jiems skirtą pramogų zoną.

Drąsieji kviečiami išbandyti X-JUMP ir X-ROCK atrakcionus, kurie leis atsiplėšti nuo žemės, daryti salto ir pasiekti 10 metrų aukščio uolos viršūnę! Berniukų pamėgtas X-DRIVE elektrinių mašinų atrakcionas pažadins lenktynininko dvasią, o interaktyvus X-MOVE šokio ir judesio atrakcionas privers paprakaituoti net ir pačius energingiausius. Ieškantiems dar daugiau pramogų būtina išbandyti klasikinius sporto, ralio ir šaudyklių žaidimų automatus.

Vaikų gimtadienių šventimas

Tėveliai žino, kaip sunku suorganizuoti smagų ir nuotaikingą gimtadienio vakarėlį mažiesiems, kuriame dalyvauja visas būrys svečių. Be to, vaikų gimtadienių šventimas Vilniuje reikalauja ir gana didelių investicijų. Optimalus sprendimas – X-PLANET pramogų parkas, kuriame vaikai galės pamiršti bet kokius rūpesčius ir mėgautis smagiausiomis akimirkomis. Čia vedami ir originalūs užsiėmimai berniukų bei mergaičių grupėms. Profesionalūs vedėjai organizuoja teminius vakarėlius, komandinius turnyrus ir estafetes, taip pat – kūrybines užduotis ir nuotaikingas pramogas mažiausiems svečiams. Kad būtumėte tikri gimtadienio vakarėlio sklandumu, rekomenduojame iš anksto rezervuoti jums patogiausią pramogų laiką.

1 comment on “Šeimos pramogų parkas X-PLANET: ką verta išbandyti?

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>