Šildymo sistema oras vanduo atitinka daugybę reikalavimų

Šiuo metu šildymo sistemoms žmonės kelia ne mažai reikalavimų: jos turi būti ekologiškos, ekonomiškos, ilgaamžės, patikimos, su patogia valdymo sistema. Galima sakyti, kad šildymo sistema oras vanduo atitinka šiuos pagrindinius reikalavimus. Ji taptų dar efektyvesnė ir ekologiškesnė, jei būtų derinama su saulės elektrine.

Saulės elektrinė ir šildymas oras vanduo

Į klausimą, ar apsimoka įsirengti saulės elektrinę, kiekvienas turėtų atsakyti sau individualiai. Priklausomai nuo to, kiek elektros sunaudojama, ar pastatas šildomas elektra, ar reikalingas įvadas elektromobiliui pasikrauti. Į visus šiuos punktus atsakius teigiama, galima spręsti, kad saulės elektrinė ne tik gamins švarią energiją, bet ir padės sutaupyti.

Jeigu pastate įdiegėte šildymo sistemą oras vanduo, saulės elektrinė padės sumažinti šildymo ir karšto vandens ruošimo kaštus, o vasarą vėdinimo išlaidas. Parinkus tinkamos galios elektrinę, ji pagamins visą elektros metų poreikį, o jums teks mokėti tik už jos pasaugojimą. Žinome, jog dabar 1 kWh elektros kainuoja apie 0,16 euro. Už elektros pasaugojimą ir atsiėmimą tektų mokėti apie 0,06 euro, dalį elektros sunaudotumėte iš karto ir ji nieko nekainuotų.

Kokybiška šildymo sistema oras vanduo, sunaudodama 1 kW elektros pagamina 4-5 kW šilumos, kai lauke yra +7 ⁰C. Taigi, su saulės jėgaine 4-5 kW šilumos jums kainuotų labai nedaug.

Saulės elektrinei galima gauti paramą, kuri sudaro apie 30 % jos kainos. Su parama jėgainės atsiperkamumo laikas yra apie 4-6 metai. Ji dar greičiau atsiperka, jei elektra naudojama elektromobiliui pakrauti. Taigi, jūs jau galite apytiksliai paskaičiuoti, kiek sutaupysite ir kada atsipirks saulės elektrinė ir šildymo sistema oras vanduo.

Oras vanduo sistema gali būti ne tik pigi ir ekologiška, tačiau ji yra labai patogi. Kartą nustačius šilumos siurblius, jiems nebereikia priežiūros, o koreguoti temperatūrą namuose galima per išmaniuosius įrenginius. Taigi, būdami išvažiavę atostogų, nuotoliniu būdu galite sumažinti ar padidinti temperatūrą. Taip šildymo sistemą oras vanduo priversite dirbti optimaliausiu režimu.

Šilumos siurblių tarnavimo laikas siekia apie 10 metų, o garantija kokybiškai įrangai suteikiama 5 metams.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>