Skirtingi vestuvių fotografų tipai

FotografijaKaip ir vestuvių muzikantai ar renginių vedėjai, vestuvių fotografai gali būti labai įvairūs ir skirtingi, ir tik jūs nuspręsite, kokio fotografo norite. Tačiau tam, kad nuspręstumėte, turite ne rinktis atsitiktinai, o šiek tiek apie visa tai pamąstyti, pasidomėti. Kokie yra vestuvių fotografų tipažai?

Įdarbinote giminę

Kam nepasitaiko, kad taupant nusprendžiame kur nors nemokamai ar „už butelį“ įdarbinti giminę, kuris dar yra jums padaręs nedaug paslaugų ir jaučiasi už ką nors skolingas. Tad jeigu vietoje fotografo paimsite giminaitį, turintį veidrodinį foto aparatą, visai nereiškia, kad turėsite gražų reportažą. Gali būti, kad giminaitis labai stengsis, bet nuotraukos nebus geros, nes jis nežinos profesionalaus fotografo darbo principų. Taip pat negali reikalauti, kad jis fotografuotų tinkamai visoje eigoje, kadangi į vakaro pabaigą jis turbūt labai atsipūs ir atsipalaiduos. Būtent tada ir pajausite, kad jis linksmas, o foto aparatas jau dirba darbą už jį.

Priėmėte praktikantą

Praktikantų fotografuoti vestuvėms galima rasti, tačiau net ne visada taip lengva surasti. Profesionalūs vestuvių fotografai yra tie, kurie fotografuoja vestuves jau keletą metų. Tačiau praktikantais nebūnama du metus. Pakanka vienų vestuvių, ir už antras jau norisi užmokesčio. Tad jeigu pavyko gauti nemokamą praktikantą – jums labai pasisekė. Iš jo negalėsite išvis nieko reikalauti, nes jam nemokate. Tačiau aišku visokių dalykų iš jo prašinės jūsų susireikšminę ir išgėrę giminės, tad praktikantas bus visur siuntinėjamas ir varinėjamas. Tokia jau praktikantų dalia. Aišku, jis labai stengsis, nes šis pirmasis jo darbas padės jam suformuoti portfolio. Tad ir svečiai turės būti kantresni, kai fotografas vis bandys visus ilgiau išlaikyti vienoje pozicijoje, kuri tapti turėtų paskui nuotrauka. Aišku, kartais matysite jį ir labai nedrąsų.

Vidutinis nežinomas X fotografas

Internete rasite labai daug tokių. Artėjant vasarai tokie vestuvių fotografai nuolat save reklamuoja ir ieško klientų. Jie jų ir randa, tačiau jie nedirba labai brangiai. Jeigu nejaučiate, kad turėtumėte ypatingai išlavintą estetinį skonį, jums gal ir tiks toks fotografas. Jis sustatys visus giminėmis prie tujų tvoros ir pleškins nuotraukas. Svajonių fotografas – tai veikiausiai bus tas, kuris nufotografuos visus svečius, padarys daug gražių jaunosios portretų ir kiekvieno svečio gražiausią portretą. Taip pat, kuris pagaus daug netikėtų ir linksmų akimirkų. Ir žinoma, nepamirš ir romantikos, juk tai meilės šventė.

1 comment on “Skirtingi vestuvių fotografų tipai

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>