Sudėjome naujus langus

Nauji langai – nauja namo išvaizda ir pasikeitusi, geresnė atmosfera būnant pačiame name, namuose. Tam, kad šis darbas būtų sėkmingai atliktas, reikalingos langu montavimo medziagos, taip pat patys meistrai, apdailos medžiagos, reikalingos vėliau, reikia ir langų – plastikinių ar medinių.

Kaip seniau atrodė namas

SoudalNorint suprasti, kodėl sumontuoti langai taip pakeitė namo išvaizdą ir teikiamą jauseną, verta žinoti, kaip tas namas atrodė anksčiau. Daug kas jį apibūdintų tiesiog kaip paprastą seną namą mažame miestelyje. Čia, kur nedarbo lygis didesnis negu sostinėje, čia, kur dažnas žmogus emigruoja į užsienį dėl geresnio duonos kąsnio, daug namų vis dar turi senus medinius langus. Tai estetiškai pasenęs sprendimas, o fizinės savybės verčia tokius namus pasidaryti labai nesandarius. Jeigu medinių langų rėmai yra labai supuvę, prastai atrodo, tai jie tikrai nesandarūs. Per čia pereina labai dideli šilumos energijos kiekiai, taigi, jūsų namas gali suryti daug daugiau kuro ir vis tiek išlikti šaltas tik dėl to, kad name įstatyti nesandarūs seni langai. Nauji langai reiškia svarbų rūpestį savo gyvenamuoju plotu, noru, kad viskas jame atrodytų daug geriau. Tad tai, kaip namas atrodė seniau, yra visai kas kita, kaip jis atrodo dabar.

Nauji langai papuošė fasadą

Iš pradžių buvo išimti senieji langai. Tą netgi reikėjo padaryti gana atsargiai, kadangi buvo bijomasi, kad langai tiesiog ims ir iškris, subyrės. Langų rėmai buvo tokie seni, kad galėjo tikrai subyrėti, o tada lūžtų ir stiklas. Vėliau buvo naudojamos įvairios langu montavimo medziagos, sandarinami ir hermetinami, tvarkomi kraštai. Sudėjus naujus langus vėlgi siekiama, kad neliktų jokio nesandaraus tarpelio. Sienoje apšiltinimai ties langais jau irgi buvo šiek tiek praradę savo izoliacines savybes, dėl to irgi reikėjo stengtis sutvarkyti sandarumą, apšiltinti geriau. Tą pavyko padaryti ir nauji gražūs langai papuošė fasadą. Gyventojai iškart pajuto, kad namuose pasidarė šilčiau ir tenka daug mažiau kūrenti krosnį. O iš fasado pusės namai dabar atrodė kaip tikrai prižiūrėti juos mylinčių šeimininkų.

1 comment on “Sudėjome naujus langus

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>