Svetainės baldų tendencijos ateinantiems metams

Jeigu nespėjote iš https://www.b-a.eu/c1945/Svetaines-baldai išsirinkti madingų 2016 – ųjų svetainės baldų ir paklusti šių metų interjero tendencijoms, metas susipažinti su naujomis bei tikėtis, kad 2017 – aisiais pagaliau įrengsite savo svajonių svetainę – gražią, labai patogią, jaukią ir madingą. Kokios svetainės baldų bei interjero tendencijos mus džiugins 2017 – aisiais?

Minimalistinė svetainė

Nors minimalizmas mūsų namuose jau lankosi nebe pirmus metus, tačiau jis, panašu, migruoja iš vieno namų ploto į kitą. Dabar minimalizmas pasižymės ne baltomis sienomis ir keliais mediniais baldais, o formų grynumu. Vis dar jausime, kad pažvelgus į svetainės baldus, visur bus galima pamatyti sumanų išdėstymą ir norą atkreipti dėmesį tik į tam tikras detales. Kaip minimalistinis dizainas ir reikalauja, svetainėse matysime tik kelis ryškius akcentus. Nebus galimybės dairytis po sienas ar baldus ir matyti vis kitus vienas kitą užgožiančius elementus. Tad šiais metais minimalizmas svetainėje labiau bus panašus į sumanų išplanavimą ir dėmesio valdymą.

Ryškios spalvos

Baldai svetainei internetuRyškios spalvos – ir ryškiausia šių metų tendencija. Viso gero, pastelinės mėlynos, žalios, viso gero kremine geltona ir dramblio kaulo spalva. 2017 – ieji sužibės ryškiomis spalvomis kaip hipių laikais. Tik mažiau bus margumo. Spalvos bus tarsi iš kibirėlio išlietos į pusę kambario, o kita pusė bus kitos spalvos. Nematysime daug margų, spalvomis susipynusių raštų. Matysime daugiau vientisų spalvų, tarsi markerių. Ryškiai geltona siena, geltona sofa, rudas staliukas, mėlynos grindys, mėlyna komoda. Maždaug taip galima įsivaizduoti tuos spalvų susitikimus. Patarimas: rinktis spalvas atsižvelgiant į tai, kokį psichologinį poveikį jos daro ir ar mums jo tokio tikrai norisi.

Natūralus apšvietimas ir natūralios medžiagos

Nors spalvos namuose bus itin ryškios, tačiau kartu bus poreikis sukurti itin natūralų apšvietimą. Todėl svetainėse mažės neaiškias spalvas ir šviesas metančių toršerų, atsiras dienos šviesos paklausa. Geriausiai ją sukurs langai ir vitrinos į pietų, rytų pusę, tačiau atitinkamai bus įrengiami ir šviestuvai. Priežastis, dėl kurios, iš dalies, taip išaugs natūralaus apšvietimo paklausa, bus ta, kad būtent natūralus apšvietimas leis įsijausti į spalvą, ją matyti ir patirti jos sodrumą. Kai spalvą turintis apšvietimas pakeistų ir esamas kambario šviesas. Dar viena priežastis, iš kur atsiras tas natūralios šviesos poreikis, tai dėsnis, kada nenatūralius, labai ryškius dalykus (šiuo atveju – spalvas) reikia derinti su kažkuo natūraliu. Todėl bus populiari ne tik natūrali spalva, bet ir natūralaus medžio ar akmens baldai, interjero detalės.

Menas namuose

Jeigu daug metų meno dirbinius kišdavote į palėpę, sakydami, kad tai kičas, ir kad jų namuose statyti nereikia, metas viską atsinešti atgal. Nesiūlome svetainę užversti kiču, tačiau turbūt nebus geresnių metų negu šie, kada svetainėje šalia sofos galėsite pasistatyti tą kažkada iš Egipto parsivežtą medinę katės statulą arba pasikabinti ant sienos Da Vinci paveikslų reprodukcijas. Šiais metais svetainėje atsiras ir postmodernizmo alsavimas. O jis, nesuklyskite, kuriamas ne čia patalpinant visiškai naujus kūrinius, o tarsi cituojant senus ir kitų jau netgi laikomus kiču.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>