Valome, plauname ir gražiname automobilį

XenonaiŠviečiantys automobilio xenonai gerai matysis tik tada, jeigu žibintų šviesos yra pakankamai ir tinkamai nuvalytos. Jeigu to nėra, tuomet šviesos ne taip gerai ir matysis. Apskritai, automobiliui švara yra reikalinga, ir reikalinga yra mokėti priversti automobilį atrodyti iš tiesų puikiai. Tad jeigu plaunate automobilį, nepamirškite tą padaryti iki menkiausių detalių.

Kėbulo plovimas

Dažniausiai auto plovyklose galima nusiplauti automobilio kėbulą ir tai dažna paslauga, kurią renkasi žmonės tiek žiemą, tiek vasarą. Net ir automobilio šviesas https://www.autosviesos.lt nuplauname drauge su visu kėbulu. Priklausomai nuo metų laiko, naudojami skirtingi plovimo skysčiai. Šaltą žiemą gali būti ir neužšalantis skystis. Automobiliai plaunami ir žiemą, nors neatrodo labai purvini, tačiau druskos labai ėda ir gadina kėbulą, todėl norisi, kad to nebūtų. Plaunama plovykloje šiltu vandeniu, kad neužšaltų vanduo, spėtų nuvarvėti. Vasarą gali būti taikomos kitos plovimo priemonės, taip pat ir ir vadinamasis pavaškavimas. Jis apsaugo nuo tolimesnių nešvarumų sankaupų.

Stiklo ir šviesų plovimas

Taip pat reikėtų paminėti, kad atskirai vertėtų plauti automobilio žibintus, kartais juos net išardyti ir pravalyti vidų. Turėsite gerą efektą, nes viskas matysis daug geriau, šviesa stipriau pasklis, tad būsite ir jūs geriau matomi, ir jus geriau pastebės kelyje. Taip pat verta su specialiu skysčiu plauti ir automobilio stiklus, kad šie būtų švarūs. Prižiūrėti automobilio valytuvus, kurie kartais gali būti prastesni ir tuomet juos reikės dažniau pakeisti.

Veidrodėlių valymas

Didelį dėmesį patariama atkreipti į veidrodėlių valymą, nes būtent veidrodėliai turėtų būti labai švarūs, kad būtų galima gerai matyti, kas vyksta. Jeigu važinėjate su purvinais, apterliotais veidrodėliais, rizikuojate saugumu, galite nepastebėti automobilio, pėsčiojo ar kito eismo dalyvio. Todėl veidrodėlius reikėtų dažnai tiesiog nublizginti, juk tai kaip jūsų akys.

Salono valymas

Galiausiai salono valymas, kurį paprastai atliekame namuose arba palikę automobilį išvalymui ir patys kažkur išėję. Dažniausiai su siurbliu yra tiesiog pasiekiamas toks efektas, kad išsiurbiamos sėdynės, kilimai, visi gobelenai. Na o taip pat pasirūpinama ir išpurtyti guminius kilimėlius. Su specialiais valikliais galima pavalyti ir dėmes. Reikia kartas nuo karto stengtis išsimesti šiukšles iš automobilio kišenių ir įdėklų, kad jos nesikauptų ir nebūtų prasto kvapo. Taip turėsite geresnį, jums puikiai tarnaujantį automobilį su gražiu ir kvapniu salonu. Na o kai salonas labai nusidėvės, jį visada galima pervilkti naujais gobelenais.

1 comment on “Valome, plauname ir gražiname automobilį

  1. Gražinam gražinam automobilius, bet nepamirškim esminio dalyko – saugumo. Tiek lietaus, tiek sniego mūsų krašte nemažai. Taip kaip nepamirštame nusipirkti rudeninių batų taip ir nepamirškime pasikeisti padangu . Saugokime vieni kitus ! :)

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>