Virtuvės interjeras – naujos tendencijos

Baldai virtuveiKokie virtuvės baldai madingi šiais metais? Kokių reikėtų užsiimti baldų gamyba, o ką galima pirkti jau esant parduotuvėje? Keletas virtuvės baldų tendencijų padės jums užtikrinti, kad kursite tikrai gerą šiuolaikišką virtuvės interjerą.

Metalas

Virtuvės interjero formavimas, pasirinkimas, kokie virtuvės baldai bus pasirenkami, prasideda nuo pačios materijos, žaliavos pasirinkimo. Galima derinti ir baldus, ir konstrukcijas pačiame name. Kai numatoma nestandartinių baldų gamyba, tada gali būti dar sudėtingiau, tačiau įdomiau pasirinkti baldus. Šį sezoną madingos metalo konstrukcijos, kurios palengva išstumia sendintą stilių, vis dar išliekantį dažnu pasirinkimu. Metalo konstrukcijos nėra jaukios, tačiau jos yra šiuolaikinio gyvenimo, modernumo atspindys.

Akmuo

Sulig metalu, ateina ir akmuo. Taigi, kietos medžiagos, sunkios ir tokios, į kurias lengvai sudūžtu indai, tampa metų pasirinkimu. Žinoma, akmuo neturi vyrauti visur. Reikia ieškoti balanso. Gali būti tik keli virtuvės baldai su akmens imitacija arba tikrai su šia materija. Taip pat akmuo leidžia sukurti šaltumo, sterilumo pojūtį. Jeigu virtuvė bus minkšta ir jauki kaip svetainė, tai norėsis joje ilsėtis. Paliesite kavą, supilsite kilimus sriuba. O štai dabar į madą ateinančios kietos konstrukcijos ir medžiagos leidžia užtikrinti didesnį saugumą ir virtuvės kaip erdvės atribojimą nuo kitų, poilsioerdvių. Tai ir savotiška dirbtuvių imitacija, vaizdas, jog virtuvė yra būtent darbo erdvė, kurioje kuriamas maistas.

Nedažytas medis

Prie šių masyvių konstrukcijų, žinoma, į kompaniją reikia ir kažko švelnesnio, bet ne per daug švelnaus. Todėl gerai tinka šviesus nedažytas medis. Norėtųsi sakyti ir "netašytas", bet ne visai taip. Mediena gali būti didelių, grubių formų, ne kruopščiai atpjauta, o tarsi nuskelta ant kaladės su kirviu. Taigi, nedažytas medis gali puikiai papuošti interjerą arba įeiti į nestandartinių baldų sudėtį. Tik pasistenkite jį nulakuoti laikui atspariu laku, kad jis išliktų savimi ilgiau. Jeigu nelakuosite, laikui bėgant greitai medis papilkuos ir apsidarys toks, į kokį net žiūrėti jums nesinorės. Lakas, geriausiai tinka pirčių lakas, leidžia užkonservuoti gražią medienos išvaizdą ir leisti jums turėti jį tokį, kokio norite. Taip pat prie visų šių medžiagų derinkite ir audinius, kailius, kažkokias minkštesnes konstrukcijas. Tai leis jums susidaryti tikrai gražią medienos, akmens, metalo kolekciją. Spalvas rinkitės natūralias, kažkur padėkite ir nedidelį vazonėlį su žaliuojančiu fikusu ar palmės stiebeliu. Auginkite ant lango citrinas ir paprikas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>