Vyro kelionei – GPS seklys

Manote, kad tokios sekimo priemonės kaip GPS seklys naudojamos tik tuomet, kai norisi pričiupti darant kažką nedoro? Visai ne. Suaugę žmonės gali susitarti naudoti tokį seklį tam, kad būtų galima lengviau keliauti ir nebijoti, kad kažkas pradingo kelionėje.

Nutarė leistis į kelionė po Europą

GPS įrangaJugis sako, kad keliauti po Europą yra jo sena svajonė, tik anksčiau tiesiog neturėdavo tam sąlygų. Tačiau dabar jam pavyko gauti, tai ko nori – jis įgyvendino savo svajonę. Kaip ir daugumą keliautojų, vilioja mane gražios, kalnuotos vietovės, kuriose yra nuostabi gamta. Taigi, šios kelionės tikrai ilgai laukiau, daug apie ją galvojau. Žmona nesutiko leistis kartu, kadangi dabar augina vaikus. Tad galiausiai buvo nutarta leistis į tokią kelionę, kuri būtų maloni tik man, ir tai būtų mano svajonė. Na o žmonai teks laukti namuose. Nutariau aplankyti Balkanus ir keletą Viduržemio jūros šalių. Po kelionės galiu pasakyti, kad planas 100 proc. pasiteisino ir tikrai pamačiau labai daug gražių dalykų. O buvimas vienam kalnuose davė daug peno apmąstymams“, – pasakoja Jurgis.

Žmonai kėlė daug baimės

Žmona Jolanta sako, kad nustėro sužinojusi, kad jeigu ji pati nekeliauja, tai vyras keliaus vienas. „Dėl ko aš nenorėjau keliauti? Nes esu namų žmogus. Man nepatinka vykti į tokias šalis, į tokias skirtingas vietas, kur aš nieko nepažįstu. Aš tiesiog bijau, man neramu, negaliu užmigti, noriu miegoti namuose. Todėl nesijaučiu gerai. Taigi, dėl to ir keliauti kartu tikrai nenorėjau. O kai vyras pareiškė, kad jis tada keliaus vienas, man išvis pasidarė baisu. Jis keliaus, o aš bijosiu, ar jam kas nors baisaus nenutiko?“, – pasakoja moteris.

Su GPS sekliu – ramios naktys ir dienos

Taigi, visos problemos išsisprendė, pasinaudojus GPS sekimo įranga. Tai įranga, kurią ne tik kažkas slapta sumontuoja prie žmogaus ir bando išgauti konfidencialią informaciją. Tai įranga, kuri leidžia patogiu ir teisingu būdu sužinoti, kur žmogus yra, su to žmogaus sutikimu. Juk ir lygtinai paleisti kaliniai žino, kad yra sekami, naudojama speciali sekimo įranga. Taip pat ir žmonės, kurie yra sekami kitokiais būdais, gali būti sekami jiems sutikus. Taigi, Jolantos ir Jurgio atveju labai pasitarnavo abiejų sutarimu įjungtas GPS sekimas su specialiais prietaisais. Jolanta visada matydavo, kur keliauja Jurgis, ir jausdavosi dėl to visiškai rami.

2 comments on “Vyro kelionei – GPS seklys

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>