Apie stogo čerpių bendrovę „Benders”

Stogo čerpės"Benders" betoninių čerpių gamintojų būstinė yra įsikūrusi Švedijoje. Įmonė savo gamyklas turi ne vienoje šalyje: Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje ir JAV. ,,Benders“ – vienas žinomiausių prekinių ženklų Europoje, į kuriuos kreipiasi tūkstančiai namų savininkų, norėdami įsigyti bei sumontuoti betoninių čerpių stogus. Įmonė veiklą pradėjo prieš daugiau nei penkiasdešimt metų ir sėkmingai ją plėtoja, įdarbindami šimtus darbuotojų. Šiuo metu įmonėje dirba virš keturių šimtų žmonių.

Vienas pagrindinių skirtumų, išskiriančių ,,Benders“ gaminamas čerpes yra jų gaminimo būdas ir savybės. Čerpės yra atsparios aplinkos veiksniams kaip lietus, vėjas, sniegas, karštis, yra gaminamos tik iš natūralių žaliavų, o dažais yra padengiami du jų sluoksniai. Stogo čerpės yra gaminamos iš natūralių medžiagų, aptinkamų gamtoje. Įmonė patvirtina, jog visos naudojamos medžiagos yra ekologiškos. Negana to, ,,Benders“ aktyviai prisideda prie aplinkos saugojimo, energijos išteklių taupymo. Darbuotojai vandenį gauna iš vietinio šaltinio, o visi pastatai šildomi naudojant perteklinę šilumą. Todėl niekam nenuostabu, jog įmonė garsėja savo vidine politika aplinkosaugos temomis ir aktyviai skatina kitas bendroves kiek įmanoma daugiau prie to prisidėti.

,,Benders“ gaminamos stogo čerpės turi ne vieną privalumą ir savybę, išskiriančią jas iš kitų gamintojų čerpių. Dauguma klientų teikia pirmenybę švediškoms čerpėms dėl jų lengvumo. Tokios čerpės nereikalauja stiprios namo konstrukcijos, o tuo pačiu namo stogas yra puikiai apsaugotas nuo nenumatytų stichijų kaip audra ar uraganinis vėjas. Taip pat ,,Benders“ stogo danga pasižymi plačia spalvų įvairove, ilgaamžiškumu ir kaina, atitinkančia kokybės santykį. Ši bendrovė yra itin mėgiama Skandinavijos šalyse, tačiau metams bėgant sulaukia vis daugiau klientų ir teigiamų atsiliepimų iš visos Europos bei JAV klientų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>