Ar iš tiesų reikalingos ergo nešioklės naujagimiams?

Pirkdami būtinus daiktus naujagimio kraiteliui mažylio tėvai atkreipia dėmesį ne tik į kainą, bet ir į gaminio funkcionalumą. Juk laikui bėgant paaiškėja, kad, pavyzdžiui, to nuostabiojo žinduko įsigijimas buvo visiškai bevertis. Todėl dažnai būtinų pirkinių sąrašas sudaromas iš anksto. Dažniausiai šiame sąraše: rūbai, priežiūros priemonės ir kosmetika, lovytė, vežimėlis ir nešioklė.

Nešioklė naudojama neilgiems pasivaikščiojimams arba ten, kur paprastas vežimėlis tiesiog nepravažiuotų. Taigi, iškyla nešioklės patogumo klausimas. Populiariausi vaikų nešiojimo būdai:

1) ergonomiška nešioklė vaikams – pavadinimas kalba pats už save. Tai ergonomiska nesiokle su nugaroje sukryžiuotais diržais ir fiksuojamaisiais tvirtinimais. Šiuolaikines ergonomines nesiokles galima naudoti nuo pat kūdikio gimimo. Ergonomiskos nesiokles konstrukcija leidžia nešioti kūdikį, nekenkiant jo fizinei sveikatai ir tėvų savijautai. Platūs pečių diržai tolygiai paskirsto svorį nešančiojo stuburui, o nešioklės audinys prilaiko mažylį jam fiziologiškai natūralioje padėtyje;

Vaikų nešioklės2) nešioklė – kengūra vyresniems vaikams. Ją galima naudoti nuo pusės metukų, kada kūdikį jau galima įsodinti, tačiau ne ilgiau kaip dvi valandas per dieną. Kengūros pečių diržai gerokai plonesni, todėl didžiausias krūvis gula ant pečių, o įsodinto vaiko kojytės laisvai tabaluojasi ore, kas kenkia nesustiprėjusiam kūdikio stuburui;

3) slingas – tvirto audinio gabalas, kurio ilgis siekia iki 8 metrų. Savo veikimo principu slingas ir ergonomine nesiokle naujagimiams panašūs. Abu gaminiai reikalauja tolygaus apvyniojimo aplink kūną, tik ergonomiškos nešioklės naujagimiui jau turi gamintojo paruoštus diržus, o su slingu teks paprakaituoti, nes neįgudusiam šis darbas gali pasirodyti gana sudėtingu.

Kaip įsigyti ergonomiska nesiokle ir nesuklysti su pasirinkimu

Svarbiausia – ekonomija. Pasitaiko, kad įsigyta pigi prekė pilnai neatlieka savo funkcijų. Todėl prieš įsigyjant ergonomiska nesiokle įdėmiai įsiskaitykite į jos charakteristikas, patikrinkite siūlių kokybę ir tvirtinimų patikimumą bei kitas funkcijas: kišenėlė smulkmenoms, galvytės prilaikymas, apsauga nuo saulės.

Įsigyti ergonomiska nesiokle, kad ji būtų gera ir tinkamai tarnautų, ne taip jau paprasta. Vaikiškų prekių rinkoje gerai užsirekomendavo ergo baby nešioklė ir babybjorn kengūra – nešioklė.

MZ5ZSJvyUz

Ergo baby nešioklė – daugumos tėvų pamėgtas gaminys

Ergobaby kompanija seniai kuria universalias nešiokles, tinkančias bet kokioje situacijoje (vasarą, kalnuose, žiemos metu). Atsižvelgiant į tėvų ir vaikų poreikius ergobaby nešioklės gaminamos įvairių rūšių. Populiariausi modeliai: ergo baby 360, ergobaby adapt, ergobaby original ir net nešioklė ergobaby organic, kuri siuvama iš organinės medvilnės ir natūralaus lino. Kiekviena ergobaby nešioklė išsiskiria savo originaliu dizainu ir mažylio amžių atitinkančia paskirtimi.

Babybjorn ergo nešioklę teigiamai įvertins net tėčiai

Babybjorn firma gamina ne tik vaikiškus baldus ir vaikų buities prekes, bet ir babybjorn kengūra – nešioklę kūdikiams nuo pat gimimo. Babybjorn nesiokle neturi ryškių atspalvių, todėl ji puikiai dera net prie dalykinio kostiumo. Be pagrindinių tvirtinimų šios firmos nešioklės turi šoninius užsegimus, kurie dar labiau padidina nešioklės saugumą. Pardavimų lyderiai: babybjorn original nesiokle, babybjorn one air mesh nesiokle, babybjorn nešioklė-kengūra miracle.

Ar realu ergobaby nešioklę įsigyti internetu

Kidy.eu – internetinė prekių vaikams parduotuvė, galinti pasigirti plačiu prekių ir rūbų dydžių asortimentu. Parduotuvės kataloguose kiekvienas suras sau patinkančią prekę pagal skonį ir piniginę. Galimas vaikiškų rūbų iš Europos užsakymas.

lzWw3Civ12

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>