Ar tikrai naujas būstas yra gera investicija?

Daugelis yra girdėję, kad būsto pirkimas gali būti gera investicija ateičiai. Ar tai tiesa, priklauso nuo daugelio faktų, pavyzdžiui, senamiestyje statomas būstas gali būti gera investicija tik su tam tikrom sąlygom. Taip pat ir kaimo vietove perkamas namas gali būti gera investicija, tačiau reikia žinoti tam tikrus niuansus. Priešingu atveju investicija ne tik, kad nebus pelninga, bet bus didelis nuostolis.

Butas senamiestyjeKaip suprasti, kada ar kur investuoti? Kartais tai gali būti kaip loterija: pasiseks arba ne. Vis dėlto, galima remtis kai kuriais patarimais, kurie padės jums apsispręsti. Kartais galvojama, kad gera investicija priklauso nuo laiko, kada perkamas būstas. Blogo laiko nėra. Tiesiog, reikia žinoti, kokiomis sąlygomis perkamas būstas ir numatyti ar tai galėtų atsipirkti. Kai kas gali prieštarauti, kad per ekonominę krizę tikrai netinkamas metas pirkti būstą investicijai. Tačiau per ekonominę krizę kainos taip stipriai krenta, kad galima įsigyti labai gera kaina būstą. Žinoma, jei neturima pinigų, o imama banko paskola, tai per ekonominę krizę būna labai nepalankios sąlygos paskolai. Taigi, netinkamo laiko nėra, yra tik netinkamos sąlygos, kurios priklauso nuo individualių situacijų. Kas vienam netinkamas laikas, tai kitam – tinkamas. Įsigilinus suprantama, kad čia yra netinkamos tam tikros tuo metu susiklosčiusios situacijos būtent konkrečiam pirkėjui. Dėl šių priežasčių pirkėjai turi gerai įvertinti savo finansinę situaciją ir ar kaina, už kurią įsigis būstą yra adekvati.

Vieta, kurioje perkamas būstas tikrai turi įtakos. Norint sėkmingai investuoti perkant būstą, reikia labai gerai pagalvoti ar ta vieta tikrai labai gera. Pavyzdžiui, kaimo vietovė gali būti labai gera vieta, jei planuojama ten įrengti kaimo turizmo verslą, o ir pati vieta labai graži. Norint įvertinti ar vieta tinkama, reikia pagalvoti ar konkretus būstas toje vietoje tinka, ar tai strategiškai naudinga vieta ir pan. Jei perkamas senamiestyje statomas būstas, tai galima pasakyti, kad butai ir komercinės patalpos tokioje vietoje yra labai gerai. Tai puiki investicija. Jei butas perkamas kaimo vietovėje, tai vieta tikrai nėra tinkama gyvenimui.

Kaip matome, norint investuoti į nekilnojamojo turto rinką, reikia išmanyti tam tikrus niuansus. Neužtenka žinoti ar šiuo metu yra ekonominė krizė, ar ne. Jei nežinote ar dabar palankus metas pirkti, tai galite kreiptis patarimų pas specialistus, kurie tuo užsiima ir gausite profesionalią konsultaciją.

1 comment on “Ar tikrai naujas būstas yra gera investicija?

  1. nuo stogo

    Manau naujas būstas visada gera investicija, jei ji pamatuota ir apgalvota. Svarbu, koks pats namas ar butas, kokios medžiagos naudotos jo statybai, kaip jis suprojektuotas. Prieš perkant reikia pasigilinti į daugelį dalykų, pasitarti ir tada priimti sprendimą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>