Mergvakaris sodyboje

Kas jau kas, bet mergvakaris būtinai turi būti suorganizuotas gerai. Tam reikalinga ir sodybos nuoma, ir normali muzika, ir geros užduotys. Tą žino visos draugės mūsų kompanijoje, todėl, kai tik kuri tuokiasi, visos kitos susiruošia ir skuba sveikinti, o ir tuo pačiu greitai regzti mergvakario planus. Tuokėsi Aistė ir mes norėjome sugalvoti, kaip ją pasveikinti.

Reikėjo išrinkti vietą

Nuomojuosi sodyba patsVisų pirma, Aistė iš karto pasakė, kad, jeigu mums trūksta pinigų, tai ji pati kažkiek tai padengs. Tačiau ji tikrai norėtųmergvakario, kurio metu galėtų ir pasijausti svarbia, ir gražia, ir laiminga, apsupta geriausių draugių. Taigi, pirmiausiai suradome, kur yra mūsų poreikiams tinkama sodybos nuoma. Man patiko visai minimalistinis vaizdas, patiko, kad nebuvo pompastikos ir tų kaimietiškų akcentų. Manau, kad maloniai leisti laiką gamtoje galima ne tik tada, kai troba primena 19 amžiaus trobas, ant stogo sukasi medinis gaidžiukas, o kažkur lauke panašu į Rumšiškių etnografinį muziejų. Viskas gali būti labai skirtingai, viskas gali būti visaip, todėl mes tiesiog bandėme rasti tokią sodybą, kuri ir būtų panašesnė į tai, kas galėtų mums leisti daugiau atsipalaiduoti ir labiau atlieptų mūsų stilių. Dėl to ir neteko važiuoti į kaimietišką sodybą – nuvažiavome į modernią.

Suplanuoti veiklas

Dar pasiruošiant mergvakariui reikėjo gerai suplanuoti veiklas. Kada tiksliai važiuosime į sodybą, ar imsime tam nuomotą autousiuką, ar vairuosime pačios. Ką veiksime iki ten nuvažiuojant, ir ką veiksime, kai jau būsime ten.

Aišku, be protmūšio neįmanoma. Sugalvojome, kad reikia tokio, kuriame atsirastų daug klausimų iš asmeninio gyvenimo. Bet ne tokio, kokį tradiciškai aptarinėja būsimos nuotakos. Ir ne visokie nešvankūs pokštai. Labiau koncentravomės į savo, kaip draugių, bendrą gyvenimą. Į tokius dalykus, kokių mes norėjome labiausiai – nuoširdžius prisiminimus. Protmūšiui panaudojome ir tekstus, ir vaizdinę medžiagą, nuotraukas, video, garso įrašus. Tiesiog visk, kas galėjo kelti ir emocijas, ir susidomėjimą. Teko padirbėti nemažai, bet tai daryti buvo smagu. Taip pat suplanavome ir senovinį būrimą. Reikėjo eiti aplink sodybą ir rinkti augalus, iš tų augalų visokius burtus sumąstyti. Norėjome tokios šventės, nes joje galėjome pasijausti tikrai kaip senais laikais. Iš senų laikų reikia pasiimti ne viską, o tik tai, kas atrodo labai gražu. Mes mėgstame gamtą, gėles, dėl to ir taip padarėme. Aistei patiko.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>