Viena savaitė dietos

Svarstyklės LietuvojeLaimai per gimtadienį buvo padovanotos elektroninės svarstyklės internetu. Iš dalies, ji pati internetinėje, elektroninėje parduotuvėje išsirinko svarstykles, kurių labiausiai norėtų. Tačiau paskui reikėjo pripažinti, kad ne visos jos atrodė tokios jau geros – kai kurios turėjo tik tokias funkcijas, kurios Laimai nebuvo pačios aktualiausios. Dabar Laima yra laiminga, kad turi tokias elektronines svarstykles, su kuriomis pagaliau gali jaustis pasitikinti skaičiais ir savo svorio rodikliais. Tad kaip gi jai sekasi laikytis dietos?

Pirmadienis

Laima nusprendė, kad kol kas internetu pirktos elektroninės svarstyklės dar pastovės nepaliestos. Ji nenori iškart pulti svertis, nepabandžiusi pradžiai bent šiek tiek prasivalyti organizmo. Taigi, pirmadienį ji suvartoja apie 1400 kalorijų. Rytą pradeda vidutinio riebumo gana sočia koše. Tai svarbu tam, kad netruktų energijos. Per priešpiečius ji išsikepa nedidelį omletą ir valgo jį, žiūrėdama į maistą visą laiką. Juk daug ilgiau galima jaustis pavalgius tada, kai maistas valgomas sąmoningai, tiesiog spoksant į jį. Namie vakare ji gauna riebų ledų ir vaisių kokteilį, o galiausiai dieną baigia su nuostabiu suši rinkiniu. Ši diena Laimai sėkminga, jai gana gerai pavyko laikytis numatytojo dietos plano.

Antradienis

Jau antradienį jai norisi liptis ant svarstyklių. Atsikelia žvali ir lengva ir po daugelio dienų lydima nepakartojamo jausmo – jausmo, kad iš vakaro neprisivalgei. Taigi, ji ir vėl dieną pradeda sveika ir skania koše. Tada suvalgo kelis nuo vakar likusius gabalėlius. Per priešpiečius suvalgo sumuštinį, o pietums gauna puikaus troškinio. Galiausiai darbo dieną baigia su puodeliu kavos ir dar keliais iš puodo nugriebtais troškinio šaukštais. Ji žino, kad riba tarp paragavimo ir persivalgymo yra labai nedidelė, ir ji labai lengvai gali virsti žmogumi, kuris tuojau pat prisikemša. Bet ji žino, kad jau rytoj ta diena, kai ji lips ant svarstyklių, o šios dienos ji nenori praleisti.

Trečiadienis

Šią dieną ji pagaliau sužino, ko vertos jos pirktos svarstyklės iš interneto parduotuvės. Ji užlipa ir pamato, kad sveria 65 kilogramus ir 300 gramų. Kad ir kiek kartų ji nulipa ir užlipa ant svarstyklių, ji jaučia, kad skaičiai nepasikeičia. Tai labai gerai, nes ji sveria šiek tiek mažiau, negu tikėjosi. Be to – svarstyklės yra stabilios. Taigi, vos tik Laima numes kokį gramą, svarstyklės tai parodys. Tai leis be papildomų nervų tobulėti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>